Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek egy ilyen embert? A felejtés a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Életemben először bíztam meg egy emberben. Ez a bizalom hatalmas volt, de ő teljesen leépített engem. Szomorú vagyok miatta. Ő ignorál, levegőnek néz. Lekicsinyített engem, mert ettől ő jól érezte magát. De mindig.. ha múltak a hónapok, mindig fájt az emléke, amit maga után hagyott. Így visszamentem hozzá többször. Hiba volt. Egyre gonoszabb volt velem. Előtörnek belőlem az emlékek, hogy a kapcsolat elején milyen jól éreztem magam vele. Újra akarom élni. De meg akarok szabadulni ettől az érzéstől, mivel így soha nem tudom elhagyni. Mit tegyek? Nektek hogyan sikerült? Nincsenek barátnőim, akik támogathatnának ebben.

2018. ápr. 22. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen a felejtés a legjobb megoldás .Sajnos velem is volt hasonló de én hamar lepattintottam .Szakitasunk utàn kb félévvel megkeresett de én lekoptattam .Nem bánom mert csak időpocséklàs lett volna ujra meg ujra ugyanazokat a köröket futni teljesen értelmetlen főleg hogy én szendvedtem volna ő meg röhögött volna ismét a markàban .
2018. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!