Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez már sosem fog megváltozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már sosem fog megváltozni?

Figyelt kérdés
Életemben egyszer voltam nagyon,őszintén szerelmes, ami hatalmas csalódással végződött,és olyan mintha ezek az érzések teljesen kihaltak volna belőlem. Azóta sem éreztem hasonlót,és ugyanolyat,mint akkor,azzal az emberrel.

2018. júl. 21. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
hiszti
2018. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Nekem kétszer sikerült szerelembe esnem... értsd: hülyét csinálnom magamból. Soha többet! Ha a jövőben össze is jövök valakivel, annak vagy őszintén elmondom, hogy nem érzek iránta semmit, de együtt lehetünk, ha ő is úgy akarja, vagy bekamuzom neki, hogy halálosan belé vagyok zúgva és a háta mögött kiröhögöm. Kb. ennyit érnek a nők!
2018. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan.


És örülj neki, így mindig a magad ura maradhatsz, nincsenek ilyen "jáj zsááááj nem tudok nélküle élni" baromságaid. Ez jó dolog.


Csak ne felejts el néha azért felszedni valakit 1-1 éjszakára, vagy ha az ilyesmi nem tetszik, akkor változatos szexjátékszereket beszerezni, hajlamtól függően.

2018. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

#2

Pontosítsunk: a TE nőid érnek ennyit.

2018. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvashatod a sok kiegett faxkalap irasat, akik csak hasznaljak a noket, mert "ennyit ernek". Vagy csinalhatod azt, amit en. Amikor eloszor csalodtam, nagyon meggyaszoltam. Nehezen masztam ki belole, de lassan, es ovatosan ujra bizni kezdtem az emberekben. Aztan persze jott ujabb csalodas, aztan ujabb bizalom. Es mara megtanultam, hogy a vilagot nem szabad olyan vegletesen nezni. Mert minden csalodas utan jon valaki, aki erdemes a bizalomra. Es en magam is okoztam mar akaratlanul csalodast masoknak, es nagyon jo erzes, hogy ez sose volt vegzetes hiba. En nagyon utalnam, ha egy hibas tettem miatt valaki az osszes not megutalna, vagy orokre depibe zuhanna. Mindannyian emberek vagyunk, es ebbol kovetkezik, hogy nem vagyunk tokeletesek. Vannak akik erzeketlenebbek, es vannak erzekenyebbek. Vannak eretlen, felszinesek, es vannak eretten gondolkozo, gazdag lelku emberek.


Tanulj meg megbocsajtani! Akkor a legjobb, hogy szeretnek, amikor egyaltalan nem erdemled meg.

2018. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
@5: Köszönjük, Sanya, holnap Vidám Vasárnap. :D
2018. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#5


Ámen.

2018. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hmm mintha en irtam volna ki a kerdest, bar gondolom te fiú vagy.
2018. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
milyen csalódás ért,mesélj róla?
2018. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Idővel újra képes leszel szerelembe esni 🙂


Amúgy mivel a szerelem gyakorlatilag kábítószerként hat, ezért nagyon megterheli a szervezetedet. Szóval ha úgyvesszük, akkor talán még tehetsz is azért, hogy szerelmess lehess. Egészségesen kell élni, erősebb szervezetednek kell lenni, hogy elindulhasson a folyamat 🙂


Persze ha egy viszonzatlan szerelembe futsz bele, akkor semmi sem ért a sietség... de azért reméljük jól sikerül választanod 😃


Amúgy lehet ennek semmi alapja sincs. Nem értek ám hozzá, csak agyalok 😃

2018. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!