Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki járt úgy, hogy elképesztően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járt úgy, hogy elképesztően vágyott valakire, sokáig sóvárgott utána, és mikor végre megkapta, csalódás volt a szex?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
na mesélj. mi történt veled?
2018. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi. És szeretném,ha nem is történne. Személyes tapasztalatom nincs, mert nekem jó szokott lenni, viszont vágyom valakire, akire nem kellene és szeretném, ha valaki meggyőzne, hogy attól még lehet akár rossz is vele. Azt remélem, így könnyebben lebeszélem magam róla. Pillanatnyilag nem tudok már mást kitalálni, próbáltam lekattani róla, de egyelőre nem megy. Gondoltam majd elmúlik idővel, addig is gondoltam, egy próbát megér, hátha segítenek más negatív tapasztalatai. Köszi
2018. júl. 22. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Egyaltaln nem lenne rossz vele. A tiltott gyumolcs a legedesebb.
2018. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
egy próbát megér! aztán meglátod!
2018. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Velem volt ilyen. Nem volt elég figyelmes és túl gyorsan elment. Csak kiélvezte, hogy odavagyok érte, és nem dobtam ki azonnal.
2018. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Iszonyúan kívántam már jó ideje, azt hittem, hogy isteni lesz majd a szex is, aztán elég nagyot csalódtam... Kiderült, hogy kicsit más az ízlésünk is, meg mivel nem volt oda értem eléggé, így nem is élvezte annyira, nekem ez meg nyilván rossz volt.

2018. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez nekem segítség. Remélem lelkileg már túl vagytok rajta, tényleg nem annak örülök, hogy másnak nem volt jó.
2018. júl. 22. 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda női logika. Igen, volt akivel meglepően rossz volt a szex.
2018. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Kedves utolsó! Tudom, hogy szörnyen "hangzik", a kétségbeesés szülte. Jobb ötlet esetleg?

2018. júl. 23. 08:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt igen.

Nagyon gyorsan elment utána zavarba jött és nem állt fel neki

Csalódott voltam, hogy ennyi lett volna amire annyira vágytam...

Többet eszembe se jut, hogy vele legyek. Inkább senkivel :-)

2018. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!