Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak egy sima kavarás volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy sima kavarás volt? Lehet még folytatása?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve ismerek egy fiút, nagyjából félévente találkozunk, nem sokat beszélünk, nem is túlzottan ismerjük egymást, de egy a baráti társaságunk. Amikor iszogattunk mindig annyira kerültünk közel egymáshoz, hogy hátulról megölelt, vagy átkaroltuk egymást, és puszilgatott, arcon. Volt egy gyerekes romi pillanat, amikor a kezünket néztük, hogy az övé nagyobb. Józanul nem is beszélünk meg semmi. De eddig minden bulin ennyire egymás mellett kötöttünk ki.

A legutolsó bulin tovább mentünk. 2 óra hosszán át csókolóztunk. Nagyon jó volt, mindkettőnknek ez tuti. 4 napos táborban voltunk. Következő nap elég ciki volt, mosolyogtunk és ennyi. Utána 1 egész napos utazás haza, akkor is mintha került volna.

Ez csak egy sima kavarás volt? Vagy lesz folytatása vajon? Vannak pro és contra érveim.

Ha komolyan érdeklődne, akkor józanul is tenne, vagy keresett volna. Plusz mindig csak ha iszunk, akkor van ez.

De ott van az is, hogy ritkán látjuk egymást, ő csendes féle, és akárhogy is.. mindig nálam köt ki. Ez már alakulóban volt. hiszen mindig volt valami, tehát érett a dolog. De vajon van komolyabb szándéka?

Necces a dolog, hiszen egy a baráti társaságunk.



2018. júl. 26. 14:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Mindketten 21 évesek vagyunk
2018. júl. 26. 14:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért hamár ilyen szinten összeakadtál vele, azért elgondolkodtató, hogy józanul meg csak mosolyog és ennyi?!

Vagy amnéziás és nem emlékszik arra, h mi történt?

Igazából ez is egy kapaszkodó lehetne, de szerintem ha nagyon rád lenne kattanva, akkor azért már elég bizonyosságot szerzett, hogy tudja tetszik neked.

Szóval én mindebből arra jutottam, hogy nem jössz be neki úgy, viszont mikor iszik elragadja a magány érzése, és olyan jó érzés neki, hogy van valaki, akivel így össze tud akadni.

Úgyhogy ja, ez szerintem nem több egy kavarásnál.

2018. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alkohol.

Hmmm...!

Az alkohol a legjobb sikosito ket ember kozt. Ugymond olyan, mint egy szociális kenőzsír.

De józanul mar nem lep, ez azt jelenti, hogy az agya egy kis rejtett szegletében jo neki az, hogy neha kiéli ezt a kis smarolast, de tiszta fejjel esze ágában nincs felfogni veled.

Ez egy kicsit morcosan hangzik, de ez a helyzet.

2018. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!