Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak kavarás vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak kavarás vagy egy kimondatlan párkapcsolat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Vannak dolgok amik osszezavartak picit..van egy srac heti 2x talalkozunk.és napi szinten beszélünk.elmondjuk mikor hova megyunk,kikkel stb.mikor legutóbb ott voltam nala, akkor észrevettem h a fogkefem es a torolkozom ugy van ahogy en 1hettel az előtt ott hagytam.kirakva.osszebujva alszunk.néz mikor alszom.dr ha én felebredek ejjel akkor en is szoktam nezni ot.reggel osszebujunk.es mikor kilépek az ajtón ra fel órára mar írunk egymásnak.múltkor lattam a telojaban egy lányról egy képet (mivel ő is es en is fent vznk egy oldon,nezodunk,de csak ritkan beszelunk valakivel)es kerdeztem tole h ki ez a lany.mondta h ne kattogjak rajta csak egy lany,igaz h tetszik neki dés ne agyaljak rajta mert felesleges es akkor agyaljak ha valakibe bele takja..addig ne...mondta h nyugodjak meg nincs semmi köztük es nem is lesz... most akkor járunk csak nem mondjuk ki v ez kavaras csak?
2016. máj. 28. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: nem az eszedért tart téged.
2016. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Blade Bone ***** válasza:
Kapcsolatnak tűnik, csak nagyon lazán álltok hozzá, ami végülis nem baj, mert a féltékenység tönkretesz mindent. De amúgy ha valami komolyabb dologra bukkansz és az bánt, akkor azért tedd szóvá, már ha szeretnéd, hogy normálisan is összemelegedjetek. :)
2016. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom h nincs ugy semmi a telefonjaban.nem talalkozik senkivel.csak neha beszélget.ahogy tudja h en is szoktam beszélgetni unalombol ha ugy van.de pl volt egy srac akinek nagyon tetszettem.ennek hangot is adott.bejárt a munkahelyemire es akkor ereztem h ez a fiu féltékeny.elegge...pedig nem lett volna ra oka mert elküldtem a srácot h hagyjon békén mert van párom es ezt az üzit a atkuldtem a masik sracnak.h lássa h elkuldtemeg.de ettol fuggetlen minden nap felhozza azt a fiut. Poenosan ugyan, de minden nap előkerül
2016. máj. 28. 23:00
 4/17 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ez már kimondatlanul is valami. :)
2016. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
En úgy erzem...csak en is felek kimondani..nem taliznek senkivel de sok csalodasom volt es felek..ő ugyan ugy v evvel.
2016. máj. 28. 23:13
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész idegesít, de mivel végigolvastam, reagálok is rá. Nyisd ki a szád és engedj szabadjára néhány értelmesnek tűnő, a helyzetetekre nézve releváns mondatot. Aztán várjad a választ. Akár ünnepélyesen le is törölhetitek magatokat az oldalról, mint ezzel kinyilvánítva a kapcsolatot. Hogy nekem miért vannak egész más problémáim :(
2016. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ugyanez van egy sráccal... ugyanezek amiket leírtál + 0-24-be beszélünk, hát már egy éve tart... de nem járunk sajnos :( többször mondta, mégis ez van..... (egyikőnk se tud továbblépni) bár még nekem is alakulhat, illetve lehet ti jártok :) mennyi ideje tart? Az elején én azt hittem, hogy mi járunk aztán 1 hónap után szólt, hogy ja amúgy nem :( (előtte barátok voltunk)
2016. máj. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Még utolsó vagyok: onnan veheted észre szerintem, hogy hogy viselkedik veled nyílvánosságban, nekünk ez nagyon látványos... nála egymás szájába vagyunk, de ha másnap VAGY MÉG AZNAP találkozunk valahol a városban akkor már arcpuszival köszön.........(ettől kivagyok esküszöm :D)
2016. máj. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha mi kimegyünk az utcára akkor fogja a kezem es ha találkozunk valahol akkor csókkal köszön es elkoszonesnel is csók van.ha 1eve tart nektek akkor lehet nálatok ez nem fog változni:( nálunk ez elég friss.most lesz 2honap abbol 1honapig csak beszélgettünk.es nem volt szex mert várni akart a srác.aztan en akartameg várni.igy 1honap mulva volt csak szex
2016. máj. 29. 01:58
 10/17 Költőnő? ***** válasza:
Én kétéves kapcsolatban voltam így; a végén kiderült h szte nem volt kapcsolat, meg ő soha nem mondott olyat h szeret, pedig mi az utolsó majdnem egy évben együtt is éltünk.
2016. máj. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!