Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek bejön ha egy férfi egyből ugrik ha valamit akartok, akit könnyen befolyásoltok? Vagy inkább az jön be akit nehéz betörni és van tartása?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak a két végletet ismerik egyesek? A nehéz és a könnyű között nincs semmi, nincs átmenet?


Kompromisszum, legyen saját véleménye, saját akarata, de azért ne legyen kőkemény sziklaszilárd.

2018. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért kell szélsőségekben gondolkodni.

Szeretem, ha kényeztetnek, mikor szükség van rá (nehéz nap, betegség...stb), de ettől miért ne lehetne saját véleménye? Én is kedveskedek páromnak, ha valamire szüksége van, minden követ megmozgatok, de ennek ellenére makacs pcsa vagyok általában. Ha valamit a fejembe veszek, akkor az lesz. Ugyanez páromra is igaz. Kedvesek, előzékenyek vagyunk a másikkal, de attól még van személyiségünk.

2018. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon kell választani,inkább az utóbbi,de kettő között az igazi.
2018. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, ha valaki határozott, de nem lekezelően.
2018. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!