Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 100%-ban tudom, hogy bejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100%-ban tudom, hogy bejöttem a lánynak, mert ő is megmondta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aztán egyszer csak azt mondta, hogy a barátja nemrég szakított vele, most nem akar kapcsolatot. Ilyenkor mit tegyek? Nagyon tetszik a lány, értelmes, okos is.
2018. júl. 30. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mondd neki háromszor egymás után, hogy "lécci". Ha ez sem segít, akkor keress másik nőt!
2018. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki időt. A legtöbb ember nem kapcsolatfüggő, hogy egyikből ki, a másikból be. Hagyd, hogy meggyászolja a kapcsolatot. Ha rendbe jön akkor a terep a tiéd.


Vagy pedig csinálhatod azt is, hogy hagyod az egészet a fenébe és keresel másvalakit.

2018. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy bejösz neki?A vélt dolgok sosem valósak.

Miből gondolod?

2018. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha voltál szerelmes igazán, akkor tudod hogy milyen az, amikor úgy érzed, hogy egy igazán melléd való emberrel vagy, és nem érdekelnek már a többiek.

Ha egy ilyen mélységű kapcsolatban törés van, akkor azt is fel kell dolgozni, hogy elveszíted azt, akit a legjobban szerettél. Ha olyan volt, hogy nem is akartál mást többé, akkor ez egy ideig nem is változik, hiába lett off a kapcsolat.


A "most nem akar kapcsolatot" mögött az is szokott lenni, hogy még kötődik a másikhoz. Ilyenkor nem tud rád úgy nézni, mert talán még arra vágyik, hogy az előző személlyel álljon helyre a dolog. Sok ilyet láttam már.

2018. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Közölte, hogy nem akar kapcsolatot. Akkor miért kérdezed, hogy mit tegyél? Tartsd tiszteletben a döntését. Ha úgy érzed, hogy annyira érdekel téged, és hajlandó vagy várni rá, annak ellenére is, hogy egyáltalán nem biztos, hogy végül pont veled szeretne ismerkedni, amikor már késznek érzi rá magát, akkor várj rá. Ha pedig kihasználásnak, időhúzásnak érzed, ami nem érné meg neked, akkor lépj tovább és ismerkedj másokkal.
2018. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kér meg, hogy legalább a fél mellét adja már oda.
2018. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Max búfelejtő lehetsz neki.
2018. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Keféld meg rendesen,majd akkor minden rendben lesz.
2018. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!