Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami megváltozott a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami megváltozott a kapcsolatunkban egyik pillanatról a másikra és nem tudom miért. Nem voltunk együtt de tudom hogy bejövök/bejöttem neki és ő is nekem. Várjak rá?

Figyelt kérdés

már egy jó pár napja nem beszélünk mert nem ír.legutóbb én írtam rá. ha tényleg érdeklem akkor még írni fog? vagy ha már 5 napja nem írt akkor esélytelen és felejtsem el? eddig minden nap beszéltünk...


17/L



2013. nov. 8. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

volna egy javaslatom de sztem életveszélyes kockázat lehet...

ÍRJÁL NEKI TE! nem hiszem el h ennyire papír légy... kölcsönösen kell mindent csinálni...

az adok-kapoknál mi lesz?? te kapsz minden szépet s jót s te meg nem adsz, nem viszonzol semmit...

2013. nov. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de szerintem ő már nem akarja hogy írjak neki...
2013. nov. 9. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:

jaj de bírom ezt a szöveget h "sztem ő azt gondolja"


ne gondolkozzál más helyett... senki nem tudja mi van a másik fejébe... Írj rá, ha nen akar veled beszélni akk nem válaszol vagy megírja..


és mi van ha nem akar veled beszélni akkor mivan?

tudod mennyi fiú van ezen a sárgolyón? úgyis lesz másik ha nem akarna beszélni veled DE EZT NEM TUDHATOD MÍG MEG NEM KÉRDEZED


okszi? :-)

2013. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!