Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit éreznétek ha egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreznétek ha egy év után kiderulne hogy a párotok egy két dologban füllentett az ismerkedés elején?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp magyarázatot keresnék a dologra. Bennem nem bízott? Ő hajlamos a hazudozásra, hogy jobb színben tüntesse fel magát? Nem tudja elfogadni saját magát azokkal a csomagokkal, amiket cipel? Rólam képzelte azt, hogy ezek alapján fogom őt megítélni?


Egyébként nagyon csalódott lennék és a bizalmam megtörne. Azon gondolkoznék, vajon miben hazudott még.

2018. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt hozzátenném, hogy az sem mindegy, miben füllentett és mekkorát.
2018. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bennem is ezek kavarognak amit az első írt. :(


Igazából neten ismerkedtünk meg egy oldalon. És én az első randink után már fel sem mentem, annyira jól éreztem magam vele. Megkedveltem. Aztán eltelt egy hónap és küldött egy kepet a telojan valamiről amit megneztem de ugye a telefonom lementette. Rá egy hétre torolgettem a képeket a telefonombol és az is elém került amit még küldött. Na és akkor meglattam hogy a háttérben fut az az ismerkedos oldal.. Nem tudom előbb miért nem vettem észre mikor küldte azonnal.


Rákérdeztem hogy ezek szerint még ismerkedsz másokkal is ugye?


De mielőtt ugye rákérdeztem felmentem megneztem hogy fent van e még. Fent volt.


Azonnal elkezdett mentegetozni hogy nem nem. Meg hogy azóta törölte magát. És hogy biztos egy darabig még úgy jelzi a rendszer stb. Meg egyébként sem beszélgetett akkor már senkivel.


Hát én akkor rá hagytam.


De most kiderult hogy igazam volt.. És az fáj tudjátok hogy igazából megmondhatta volna akkor is az igazat. De nem tette... A hazugság fáj a leginkább

2018. júl. 31. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez azért nem egy sima füllentés, hogy jobban kedveld őt, hanem csúnya hazugság, teljesen hülyének nézett. Az, hogy letagadta, valószínűleg azt jelzi, hogy aktív volt még az oldalon, nem pedig csak véletlenül maradt fenn. Ez kb. nekem olyan érzés lenne, hogy csak addig akar velem randizni vagy járni, amíg nem talál az oldalon egy jobbat. Aztán ha végül nem talál, akkor jó leszek én is...
2018. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak hazudott, de még hülye is (háttérben a társkereső oldal? :D) Felejtős.
2018. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Exem ugyanez...sőt,mi már nem csak ismerkedtünk,hanem kapcsolatban voltunk,mikor felmentem letörölni magamat,erre jelzett a rendszer,hogy épp online...hopp...


Erre mondta,hogy ő is törölni ment fel...ráhagytam szintúgy..de nem lett jó vége. Nem szeretem az ilyen sunyulást...nem jelent sok jót.


A mostani párom is füllentett,de az teljesen máshogy jött le. Mikor megismerkedtünk,pont elhasalt az államvizsgáján és nem merte elmondani,mikor érdeklődtem,hogy ment, nehogy rosszat gondoljak róla.

Ez szetintem nem akkora 'bűn', mint az előbbi,mert nem ismert annyira,hogy tudja,mellette állok és nem ez fogja meghatározni a róla alkotott vélemènyemet.

2018. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. A helyedben kérdés nélkül hajítanám ki. Többet szóba se állnék vele.
2018. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!