Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bele lehet szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele lehet szeretni valakinek a személyiségébe?

Figyelt kérdés

A neten ismerkedünk egy társkeresőn,jó pár hónapja.

Cseréltünk képet stb.

Nagyon szimpatikus,és azt érezzük mindketten mintha egymásnak teremtettek volna bennünket.

Nagyon nagy az összhang minden téren.

Egy hét múlva találkozunk elősször.

Félek.

Mi lesz ha valamelyikünk csalódni fog a másikba?

Mennyi esély van arra,hogy ez valóban szerelem?

Már annyira rástresszeltem erre,hogy azon gondolkoztam lemondom a találkát.

De nagyon szeretném végre megismerni,átölelni őt.

Azt érzem ő az igazi.

Mit tanácsoltok,mit csináljak?


2018. aug. 3. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ennyiből még nem:D Majd ha éveken keresztül levelezel vele, és utánba jön egy ilyen tali, akkor fog pont kerülni az I-re. És ha vibrál köztetek a levegő személyes találkozásnál, akkor esélyes hogy bele is szeretsz a fazonba.
2018. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Türelmesen várd ki a randit.

2. Ne tegyél föl mindent erre az egy lapra. Nem ezen fog múlni sem az életed, sem a boldogságod. Ez csak egy próbálkozás lesz / volt.

3. Ha mégsem jönne össze, nagyon jó alkalom lesz, hogy tanulj az esetből, tovább finomítsd az elvárásaidat, illetve, hogy már korábban rájöjj, hogy hova fog kifutni egy hasonló, jövőbeni ismerkedés (akár jó, akár számodra kevésbé megfelelő irányba.


Addig is keress több órás, relaxálós zenéket a youtube-on, és azokat hallgasd.

2018. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor miért érezzük ezt mindketten?

Én már nagyon sok férfival leveleztem korábban is,de egyik sem volt hasonló hatással rám.

Mégis mi ez akkor ha nem szerelem?

2018. aug. 3. 15:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3 Ez még nem szerelem, még messze van tőle.


Ez egy erősen alakuló vonzalom. A szerelemhez jóval több kell.

2018. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Értem.

Én így inkább nem találkozom.

Inkáb maradjon meg ilyen "álomképnek"ez az egész.

Nem viselném túl jól ha rooszul sülne el ez a találkozás.

2018. aug. 3. 15:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez a hozzáállás, amit kialakítottál, szinte hisztérikus. Nem szabadna ennyire belehergelned magad ebbe a lehetőségbe.
2018. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy bolond lennél ha nem találkoznal vele. Aztán később egy életen át bánnád mert jaj mi lett volna ha...


Hát szedd össze szépen magad és ha úgy érzed meg akarod ismerni személyesen akkor adj neki egy esélyt!!


Ennyiből semmit nem lehet előre eldönteni, de ha meg sem próbálod hát el is buktál.


A komoly mély párkapcsolathoz idő kell, sok közös élmény, egymással együtt töltött minőségi idő. De ha neki se állsz a dolognak meghátrálsz az a világ legnagyobb ostobasága lenne.


24N

2018. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Értelmetlenül van megfogalmazva a kérdés.


Mi a dilemmád? Netán az, hogy kiábrándul a külsõd miatt? Ha cseréltetek képet (olyan képet, amin rendesen látszol), akkor nincs mitõl tarts.


Miért gondolod azt, hogy ennyi alapján egyáltalán ismered a szemèlyiségèt? Egyértelmūen az emberek egymás személyiségébe szeretnek bele, de ehhez meg kell ismerjék egymást, nem elég pár internetes szóváltás.


Egyáltalán milyen okod van a félelemre? Mi a baj? Értelmetlen, meghatározatlan félelmek miatt nagy butaság lemondani a találkát.

2018. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Pontosan attól tartok,hogy nem fogok neki tetszeni külsőre.

Nem tudom miért de ezt érzem.

Küldtem képet,nem is egyet.

De akkor sincs semmi magabiztosság bennem.

Ő állítja szép vagyok és tetszek neki,de akkor sem tudom elhinni.

És tudom,hogy butaság.

De annyira félek hogy csalódni fogok.

2018. aug. 3. 17:20
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, egész életedben nem menekülhetsz a csalódások elől, mert egyszerűen lehetetlen! Csalódás érhet a szerelemben, munkában, barátságban, családi kapcsolatban, egyszóval mindenütt ott van! Ettől vagyunk emberek, ettől élet az élet. Mindenki csalódott már valamiben vagy valakiben. De az ember tovább kell, hogy lépjen.

Ha azt érzed, hogy ő az igazi, akkor ne tétovázz!

Képes lennél lemondani? Nem sajnálnád az elmúlt hónapokat, amiket együtt "töltöttetek"? Nem lenne bűntudatod miatta? Most komolyan azzal akarnál utána vergődeni, hogy "mi lett volna, ha..."? :D


Adj egy esélyt magatoknak! Ha ebből lehet szerelem, az jóóó! Ha meg nem, hát nézd azt az oldalát, hogy volt pár kellemes hónapotok és egy újabb tapasztalás.


NE REZELJ BE IDŐ ELŐTT!


Esetleg kérdezz rá, hogy ő nem fél-e, nincsenek-e kétségei. Hátha vállvetve megbeszélitek, hogy fostok mindketten :)

Valahol normális, hogy bepánikoltál, de ha ez tényleg fontos neked, hibát követsz el, ha meghátrálsz!

2018. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!