Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bele lehet szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele lehet szeretni valakinek a személyiségébe?

Figyelt kérdés

A neten ismerkedünk egy társkeresőn,jó pár hónapja.

Cseréltünk képet stb.

Nagyon szimpatikus,és azt érezzük mindketten mintha egymásnak teremtettek volna bennünket.

Nagyon nagy az összhang minden téren.

Egy hét múlva találkozunk elősször.

Félek.

Mi lesz ha valamelyikünk csalódni fog a másikba?

Mennyi esély van arra,hogy ez valóban szerelem?

Már annyira rástresszeltem erre,hogy azon gondolkoztam lemondom a találkát.

De nagyon szeretném végre megismerni,átölelni őt.

Azt érzem ő az igazi.

Mit tanácsoltok,mit csináljak?


2018. aug. 3. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#9 Az biztos, hogy ha ilyen önbizalomhiányban szenvedsz, az akkor sem fog változni, ha találkozol vele és összejösztök. Nincs okod az aggodalomra, mégis aggodsz. Szerintem ez akkor se változna, ha élõben folyamatosan dicsérgetne.

Ha látott már képen és tetszett neki, akkor az égvilágon nincs mitõl tarts.

Te is olyan vagy, mint azok a lányok, akik a párkapcsolatban is bizonytalankodnak, még akkor is, ha a párjuk próbálja bizonygatni, hogy szereti õket.

Ezen csak te tudsz változtatni, nem õ tehet róla, hogy bizonytalannak érzed magad. Õ hiába is próbál bíztatni, ha te nem változtatsz a hozzáállásodon.

2018. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem fontosabb a belső, és ha megkapó, akkor nyert ügye van az illetőnek nálam. Ne parázz, bízz a megérzéseidben.
2018. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is neten ismertem meg a párom, csak képeket láttunk egymásról. Ő azt mondta tetszem neki szép vagyok. Bennem is megfordult hogy jaj mi lesz ha élőben mégsem tetszem neki.


Aztán 2 perc után rajottem hogy igazából akkor sincs semmi :D nem dől össze a világ. Legalább tudom hányadán állunk.


Úgyhogy elmentem. Ennél jobban nem is donthettem volna.


7es válaszoló vagyok.

2018. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2pasi akivel neten megismertem persze nem egyszerre de a valósàgban egyik sem fogott meg .De valahogy nem viselt meg annyira mint mikor megismertem egy különleges személyt aki akart volna vmit tőlem de én visszautasitottam és mikor meglàttam màssal na az volt az igazi kín .Ugy voltam vele hogy elkerüljük majd egymàst de az êlet szembesitett vele hogy mit hagytam ki .
2018. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!