Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok, hazudik a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, hazudik a pasi, vagy mi lehet a helyzet egyaltalan?

Figyelt kérdés

A kollegam aki több evtizedes peldasan hazassagban elt , es mar ö is idösebb , hatvanöt eves, ezelött ket es fel evvel elkezdett anyagilag felkarolni egy huszonnegy evvel fiatalabb (40) eves nöt , mindezt amikor ebedelni hivottengem es mondta hogy szeretne hogy összejarjunk , vett ajandekot a szulinapomra, en 42 vagyok .

Barati viszony van köztunk , mondta hogy a csaj es közte semmi nincs csak baratok , egyszeruen segiti anyagilag . Es allitólag a felesege is tud a dologról ( ki tudja ezek szerint mennyire szenvedhet)

A csajnak bevasarol stb , en arra tippelek hogyha megtette hogy nagyon szerelmes lehet bele

Mondta hogy a csaj milyenvekony stb

Sokszor úgy erzem hogy hozzam is nöként közelit , de befekez

En arra gondoltam , hogy megpróbalom a szeretöjetöl ha tenyleg az , elszakitani

Ki szeretnek szúrni a növel , es visszaadni a családjának

Le is akart vele fekudni de hiaba alltneki , visszalépett

En nem vagyok olyan vekonymint az agyondicsert csaj

Anyam szerint nem tudni mi az igazsag


2018. aug. 6. 16:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy ertem , hogy velem akart lefekudni
2018. aug. 6. 16:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van anyadnak.

Legjobb lesz, ha kimaradsz ebbol a szerelmi sokszogbol.

Visszaadni a csaladjanak? Ugyan mar! Csak feltekeny vagy a masik nore, mert vekonyabb nalad.


Ugy irsz, mintha egy 18 eves buta libuska lennel.

2018. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De szerintetek van köztukvalami ?
2018. aug. 6. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Hozzád hasonló korú nő vagyok. Megdöbbent a kérdésed tartalma és az is, ahogy ezt megfogalmaztad.


Mit akarsz Te ettől a pasitól?Nős, ráadásul van egy másik nő is az életében, és még ki tudja mennyi.


Mi, innen, nem tudjuk megmondani,hogy van-e köztük valami de a helyedben biztos nem harcolnék Érte.


A férfi bizonyára akar valamit a nőtől, kérdés,hogy Ő csak kihasználja az anyagi támogatást, élvezi a dicséretet, vagy érez is valamit Iránta. De vélhetőleg az előző, hiszen ha az utóbbi lenne nem legyeskedne körülötted is. Próbálkozik...hátha...

2018. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja igen , miert legyeskedik körulöttem ?
2018. aug. 6. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!