Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet egy nőt megfogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy nőt megfogni csak belsővel?

Figyelt kérdés

Ha pl nem jövök be neki külsőre, mert más az ideàlja, de egész jól el beszélgetünk a semmiről, mivel komolyabb témákról nem igazán lehet vele.

Ezért arra gondoltam belsővel próbálom meg, hátha egy kicsit is meg szeret majd.

Veletek volt már ilyen? És ha igen, akkor hogy sikerült?

Mert nem akarom egész nao dicsérgetni, meg bókolgatni neki, mert lehet hogy még távolabb kerülünk egymástól...



2018. aug. 16. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez bukó. Onnantól, hogy komolyabb témába nem megy bele veled. Ebből max barátság lehet.
2018. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nem jössz be, akkor sehogy. Ha legalább semlehes, akkor pedig ha tetszik neki a személyiséged, habitusod, terveid, céljaid stb. Mindenki mást keres egy férfiban. Megjátszani ezt úgysem tudod, meg nem is érdemes, mert x idő múlva úgyis elengeded magad és ha akkor kiderül, hogy színészkedés volt az egész, akkor úgyis vége lesz.
2018. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2018. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Velem többször előfordult már ilyen, de nem tettem semmi különöset amit előre elterveztem volna, hogy majd ettől biztos megszeret csak önmagamat adtam.


Igazából, ha magától nem jön ez a dolog akkor nem hiszem, hogy lehet bármit is tenni az ügy érdekében. Mivel, ha kedveled akkor alapból rendes és kedves vagy vele.


"Mert nem akarom egész nao dicsérgetni, meg bókolgatni neki"


Ez az a dolog amivel biztos, hogy nem fogsz elérni semmit.

2018. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Minden téren passzolni kell különben úgysem fog működni.

2018. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapvető igazság, hogy a külső megfog , a belső megtart. De ha a külső nem fog meg, akkor nem lesz esélye a belsőnek sem, hogy megtartson... Remélem érted.
2018. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 A dicsérgetéssel nem fogom el érni?

Igazàból nem mondta hogy nem jövök be neki, csak kigyúrt baràtai voltak eddig, és sokszor beszél róluk hogy milyen jól meg voltak évekig...

Most meg az igaz szerelmet keresi egy éve, de nem találja. Ebből azt vettem le hogy túl hamar a friendzonàba kerültem, ahonnan szerintem nem fogok ki jutni. Ezért gondoltam hogy külsőre nem jövök be neki, és csak barátok lehetünk. Köszi a válaszokat :)

2018. aug. 16. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!