Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felveszem a szárnyakat (Kincse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felveszem a szárnyakat (Kincsem) - miről szól egészen pontosan a dal?

Figyelt kérdés
Egy hölgy munkatársam küldte nekem linkben ezt a szép dalt, nagyon szeretem. Célozhat vele irántam valamire?
2018. aug. 16. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Vettem a fáradságot, és elolvastam a dalszöveget.


Egy keresztény férfi úgy kukázná ki, ahogy jött.


Ez a nő egy angyalkázós-ezomajom (a dalszöveg író is az). Ha jót akarsz, akkor oly távol tartod magad tőle-akár hogy is néz ki-amennyira csak tudod.

2018. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy szép szerelmes dal, ennyi. Semmit ezoizét nem érzek benne, nem is kell ilyet belelátni.
2018. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2


[link]


hányinger

2018. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

Mégis, mi köze ennek a dalhoz?

2018. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3

A szövegében szó sincs angyalról, nem is szerepel benne ez a szó.

2018. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Légy szíves csak komolyan. Szerintem arról szól a dal, hogy van egy f és egy n, ahol a nő addig nem mer lépni amíg a férfi nem bátorítja fel egészen. Belülről a nő már szinte kiabál és vágyakozik a férfi után, de annyira bátortalan, mint a mai világban a legtöbb férfi és nő. Gyávák vagyunk, félünk, pedig nem kellene...
2018. aug. 16. 10:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező én egyetértek veled.Meghallgattam a dalt és szerintem is erről szól.Kérdés te mit szeretnél?Talán le kellene ülnötök beszélni.
2018. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Régóta ismerjük egymást és ha visszagondolok régebbi dolgokra akkor nem ez volt az első felhívás a keringőre, amit én nem vettem észre. Én nagyon kedvelem őt, bele is vagyok szédülve, talán én is mutattam tudat alatt az Ő irányában érdeklődést. Beszélni fogok vele komolyan erről a témáról még akkor is, ha nagyon bátortalan vagyok...
2018. aug. 16. 14:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Dalküldéssel vigyázni. Simán ráfogja, hogy csak tetszik neki, azért küldte el, és te éghetsz, hogy többet gondoltál bele. De ha más jeleket is adott, akkor érdemes megpróbálni beszélni vele. Bár tapasztalatom szerint a nők nem szeretik az ilyen dolgokat megbeszélni. Inkább azt várják, hogy kezdeményezz egyértelműen. Pl. hívd el vacsorázni, és a végén csókold meg. Ilyesmik.
2018. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem romantikusan színt vallani, nem a dalról gondoltam beszélni :-)
2018. aug. 16. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!