Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogos, hogy nagymellű fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy nagymellű fiúként kicsit sértő számomra, hogy a barátnőm nemcsak négyszemközt, de a haverok előtt is úgy nevez engem, hogy "Csöcsifiú"?

Figyelt kérdés
Eleinte még csak nevettem ezen a becézésen, de hogy már a haverok és a szülők előtt is ezt használja, az zavarba hoz. Égek, mint a Reichstag. Amúgy ne írja senki, hogy az a megoldás, ha lefogyok és eltűnnek a férficsöcseim. A barátnőm ugyanis - bármilyen furcsa, de így van - imádja a melleimet, a szex előjátéka mindig azzal indul nálunk, hogy benyúl az ingem alá, elkezdi gyúrni, gyurmázni a melleimet, leszedi rólam az inget stb. De szexen kívül is sokat foglalkozik a melleimmel, napközben sokszor spontán odalép hozzám, és ingen keresztül masszírozgatja, fogdosgatja a melleimet. Már mondtam is neki viccből, hogy neki igazából nővel kellene együtt élnie, ha ennyire szereti a domborodó melleket. Engem tinikoromban és később is nagyon zavart, hogy nagymellű fiú vagyok, de mióta barátnőm van, már annyira nem, pláne, hogy éppen ezt szereti rajtam. De azért nem kellene így becéznie. Ez azért tapintatlan. Vagy pedig csak négyszemközt kéne ezt a becenevet kimondania.

2018. aug. 17. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést így mutasd meg neki
2018. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

*Engem tinikoromban és később is nagyon zavart, hogy nagymellű fiú vagyok,


Akkor fáradj el egy endokrinólógus dokihoz, sosem késő, mert felborultak a hormonjaid. Csodálkozom, hogy a szüleid nem vittek:DD


Azon túl, hogy rossz a kategória:D

2018. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogy mi???
2018. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Bunkó, látensleszbi pic.sa. Állj már a sarkadra, és mondd meg neki, hogy ez téged baromira zavar. Úgy gondolom felcserélődtek nálatok a nemi szerepek, erre rámehet a kapcsolat is, szóval ideje lenni elkezdened férfiként viselkedni.
2018. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajna elég bunkócska szegény ha a pasiját a barátok, szülők előtt így hivja. Elég tapintatlan amire magától is rájöhetne a kedves. De a család/haverok közt sem akad senki aki megmondja neki, hogy miért éget Téged folyamatosan mások előtt? Meg azért nem túl nagy tiszteletről árulkodik feléd ha már erre keresztelt. Viccből még csak-csak, de folyamatosan?

Amúgy meg ha saját elmondásod szerint is túlsúlyos vagy akkor mi a francért nem csinálsz valamit ezzel? Mert a csajod szereti a csöcsöd? Gondolom nem a csöcs miatt van veled, vagy ha igen akkor elég gáz.

Barátnődet állítsd le, magaddal meg próbálj tenni. Egészség, közérzet, stb.minden jobb lesz hidd el. Bár ahogy itt siránkozol ahelyett, hogy rég megmagyaráztad volna a csajodnak nem sok esélyét látom változásnak.

2018. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem édes lehet a csaj
2018. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele esetleg
2018. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hogy mii??? Ez nekem baromi groteszk. :DD bocsi.


De egyébként meg mások előtt ciki becenévvel illetni a párunk nem valami kedves dolog.. Engem is zavarna dumáld meg vele

2018. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom, kicsit furcsán hangzik, de a barátnőm mindig is a nagymellű fiúkat kereste. Az elődömet, a barátnőm exét volt szerencsém egyszer látni, neki is ugyanolyan nagy mellei vannak fiú létére, mint nekem. Valahogy a barátnőmnek - úgy látszik - ez jön be. Néha magamban én is égőnek tartom kicsit, de valahol viszont élvezem, hogy naponta harmincszor benyúl az ingem alá, és vadul markolássza, gyúrogatja a mellemet. Jobban szereti a melleket, mint a férfiak. Ezért talált rám. Nem engedi, hogy atlétát hordjak az ing alatt, mert akkor nem tud úgy benyúlni a mellemhez. Kidobta az összes atlétatrikómat. Pólót sem hordhatok ugyanebből az okból. Csak inget, de úgy, hogy a felső három gombom ki van gombolva. Akkor könnyen be tud nyúlni a mellemhez. Mindig olyanokat sugdos a fülembe, hogy "Meg vagyok őrülve a csöcseidért!", meg hogy "Ha nem lennének ilyen jó nagy csöcseid, nagyon szomorú lennék, én téged csak így szeretlek!" Ma is délután azt mondta: "Megvadulok a jó nagy, puha csöcseidtől!" Rengeteget markolássza a melleimet, néha már fájnak is a melleim a sok gyúrogatástól. De persze alapvetően élvezem ezt a játékot.
2018. aug. 17. 21:45
 10/14 anonim ***** válasza:
:). Hogy... mik vannak?
2018. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!