Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogos, hogy nagymellű fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy nagymellű fiúként kicsit sértő számomra, hogy a barátnőm nemcsak négyszemközt, de a haverok előtt is úgy nevez engem, hogy "Csöcsifiú"?

Figyelt kérdés
Eleinte még csak nevettem ezen a becézésen, de hogy már a haverok és a szülők előtt is ezt használja, az zavarba hoz. Égek, mint a Reichstag. Amúgy ne írja senki, hogy az a megoldás, ha lefogyok és eltűnnek a férficsöcseim. A barátnőm ugyanis - bármilyen furcsa, de így van - imádja a melleimet, a szex előjátéka mindig azzal indul nálunk, hogy benyúl az ingem alá, elkezdi gyúrni, gyurmázni a melleimet, leszedi rólam az inget stb. De szexen kívül is sokat foglalkozik a melleimmel, napközben sokszor spontán odalép hozzám, és ingen keresztül masszírozgatja, fogdosgatja a melleimet. Már mondtam is neki viccből, hogy neki igazából nővel kellene együtt élnie, ha ennyire szereti a domborodó melleket. Engem tinikoromban és később is nagyon zavart, hogy nagymellű fiú vagyok, de mióta barátnőm van, már annyira nem, pláne, hogy éppen ezt szereti rajtam. De azért nem kellene így becéznie. Ez azért tapintatlan. Vagy pedig csak négyszemközt kéne ezt a becenevet kimondania.

2018. aug. 17. 14:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagynám, hogy bárki így bánjon velem. Tárgyiasít téged, nem téged szeret, hanem a melleidet. Persze az nagyon szép, hogy bejön neki, de az durva, hogy úgy kell öltöznöd, ahogy ő akarja, azért, hogy bármikor fogdoshasson téged. Ez megalázó. Nemtől függetlenül lehet tárgyiasítani meg ilyenek a másikat. Ez durva. Ha nem lennének melleid, akkor nem szeretne? Hát oké. Ez nagyon bunkó. Kicsit sem tisztel téged. Ha nekem bárki megmondaná, hogy mit viseljek, kiakasztana. Főleg ha a saját perverziója miatt, ráadásul úgy, hogy fájdalmat okoz neked.

Totál nem tisztel téged, megaláz a haverok előtt, a család előtt, nem tiszteli a tested és a lelked.

2018. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez kicsit kamu szagú. Ha mégis igaz lenne, mondjuk beszélj vele. Egy kapcsolat a kommunikációra (is) épül, nem (csak) a szexre.
2018. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a barátnőd aberrált de te se vagy a férfiasság példája ha hagyod neki hogy mások előtt így beszéljen veled férfi létedre több tekintélyed kéne h legyen
2018. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát ez 😂

Most tényleg csak szerintem beteg ez?

Mekkora lenne, ha soha nem hordhatnék például bugyit, mert a párom bármikor oda akar jönni gyűrködni a fenekem.

Vagy kidobná az összes hosszú farmerem a combjaim miatt és azt suttogná a fülembe, hogyha nem lenne ilyen seggem nem is szeretne 😀

Betegek vagytok és amúgy nem rossz, hogy így egymásra találtatok.

2018. szept. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!