Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, írjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, írjak neki vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél évig voltunk együtt,de 2-3 hónapja szakítottunk.Még mindig ő jár a fejemben és úgy érzem szeretem őt.Egyben viszont azt is érzem,hogy utálom és haragszom rá és sosem bocsájtom ezt meg neki.(mert szakított stb)

Ő 1 hete felhívott és mondta,hogy találkozzunk csak úgy és találkoztunk is.

Azóta úgy felhívnám vagy írnék neki és találkoznék vele újra.A találkozás előtt is éreztem ezeket,de most hogy ő kezdeényezett egy találkozót,úgy érzem érdeklem őt és nem bánná ha én is hívnám.Igaz csak azért hívott,mert szülinapomon volt.Nem bánom,hogy nincs köztünk semmi,de úgy érzem látni akarom és a közelében akarok lenni és tudni akarom hogy mi történik vele,hogyan él,mi van vele.. nem csak szerelmemként és társként szerettem,hanem mint az egyik legjobb barátomként is..és hiányzik az a része is az egésznek.

Szerintetek hagyjam az egészet?Vagy esetleg várjam míg ő keres megint engem?


2012. máj. 25. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Felköszöntött, de ne képzelj bele többet.
2012. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem képzelek bele többet,nem akarok járni vele vagy hasonlók.

Amúgy nem csak felköszöntött,hanem mondta,hogy találkozzunk,mert már jó lenne. (és találkoztunk is,mint ahogyan leírtam)

2012. máj. 25. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
ha tudod barátként kezelni akkor akár rendben is lehet csak kéréds h amikor barátod lesz ő ezt hogy kezeli és fordítva is
2012. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő szakított veled?
2012. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, hagyjad! Mert: Foglalkozz magaddal, mert abban nem fogsz csalódni! NE Ő vele, mert Te úgysem vagy az Ő testében és szellemében - tehát nincs értelme! Ráadásul Ő dobott (bocsi a nyers kifejezésért), tehát Ő irányít, magyarul nem hiszem, hogy változna a dolog... Nem szabad szomorkodni és vágyódni, előre kell menekülni - mégha nehéz is! NE nézz hátra, később jók lesznek az emlékek, de most tovább kell menned! NEM várhatsz! Csak szenvedteted Magad! Ráadásul, ha később látja, hogy megerősödtél, magabiztos és kiegyensúlyozott lettél, Ő fog "ismét érdeklődni" - persze akkor már nem fog Neked kelleni :)
2012. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

áh 23:03 igazad van.. valójában én is ezen az elven vagyok,hogy én nem fogom már őt soha keresni.eddig jól is ment,csak úgy látszik most elgyengültem picit:D így a találkozó után.

de remélem visszarázódok és elfelejtem ezt a hülyeséget..:)

2012. máj. 25. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:

23:03-as vagyok.


Ezek beleférnek, emberek vagyunk, nem fadarabok.... Kitartás!!! Minden jót kívánok!!

2012. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm,kedves vagy:))
2012. máj. 25. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!