Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Nők! Olyan párt szeretnétek, aki rajongana értetek vagy egy átlagos párkapcsolati hozzáállást vártok el?

Keress kérdéseket hasonló témákban: rajongás, Átlag János

2018. aug. 24. 19:01  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Mit takar pontosan az hogy rajongna?

Egyfolytában körülugrálna? Folyton ajándékot venne? Folyton csak rajtam lógna, nonstop irogatna és társai? Ez az amitől az őrületbe kergetne. Így gondolom elég egyértelmű.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2018. aug. 24. 19:03 Privát üzenet

Az jó ha szeret engem és én is őt.

Rajongani azért nem kell.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2018. aug. 24. 19:05 Privát üzenet
Számomra a rajongás egy kóros dolog és egyáltalán nem vágyom rá.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2018. aug. 24. 19:09 Privát üzenet
Minél jobban rajongsz egy nőért, annál hamarabb fog félrekefélni.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2018. aug. 24. 19:14 Privát üzenet

Nem vagyok celeb, hogy rajongjanak értem, az átlagos hozzáállás alatt mit értesz?

Én kiegyensúlyozott párkapcsolatra vágyom, amiben egyenrangú felek vagyunk.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2018. aug. 24. 19:21 Privát üzenet

Amíg szerelmes voltam belé, arra vágytam, hogy rajongjon, gyönyörűnek lásson, bókoljon, rózsaszirmokat szórjon elém helikopterről, mondja be a hangosbemondóba...

Most, hogy ezeket csinálja, megőrülök tőle. De ha szerelmes lennék még belé, szerintem tetszene.

Csakhogy ez most nála érzelmi manipuláció, meg is mondtam, hogy sürgősen fejezze be.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2018. aug. 24. 19:27 Privát üzenet
Tulajdonképp a szerelem egyfajta rajongás, egészséges értelemben persze

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2018. aug. 24. 19:28 Privát üzenet
#4 írta le a nagy igazságot! Így volt velünk is! Persze ahogy letojtam, elkezdtem hiányozni a lánynak...

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2018. aug. 24. 21:00 Privát üzenet
Én imádom ha rajonganak, és tudom is viszonozni. Feldobja a napom, igazi nőnek érzem tőle magam. Nem élek vissza vele .

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2018. aug. 25. 00:00 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Ja, persze az fontos h olyan rajongjon aki nekem is bejön.És akkor a rajongás felturbózza szexet is!:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2018. aug. 25. 00:01 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek ha Kelet-Magyarorszagon az atlagos berem (netto 175) visszahuz, hogy part keressek? 32 F vegyész
Átlagos, egészséges lányként bármilyen párt el tudtam volna fogadni?
Itt mindenki úgy gondolja, hogy egy nőnek könnyebb párt találni? De ha épp csak átlagos?
Ki talál előbb és könnyebben párt egy humortalan, buta helyes sportos férfi vagy egy humoros, intelligens átlagos picit pocakkal és kis felesleggel rendelkező átlagos férfi?
Miért hiszi azt mindenki, hogy nekem nagyon könnyű párt találni? (teljesen átlagos 20-on éves férfi vagyok)
Azt írja ez a cikk, hogy Magyarországon megszokott szép nőket átlagos Jánosokkal látni és belső értékek alapján választanak párt. Igaz ez?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!