Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Olyan párt szeretnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Olyan párt szeretnétek, aki rajongana értetek vagy egy átlagos párkapcsolati hozzáállást vártok el?

Figyelt kérdés

#rajongás #Átlag János
2018. aug. 24. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar pontosan az hogy rajongna?

Egyfolytában körülugrálna? Folyton ajándékot venne? Folyton csak rajtam lógna, nonstop irogatna és társai? Ez az amitől az őrületbe kergetne. Így gondolom elég egyértelmű.

2018. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az jó ha szeret engem és én is őt.

Rajongani azért nem kell.

2018. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a rajongás egy kóros dolog és egyáltalán nem vágyom rá.
2018. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Minél jobban rajongsz egy nőért, annál hamarabb fog félrekefélni.
2018. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok celeb, hogy rajongjanak értem, az átlagos hozzáállás alatt mit értesz?


Én kiegyensúlyozott párkapcsolatra vágyom, amiben egyenrangú felek vagyunk.

2018. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Amíg szerelmes voltam belé, arra vágytam, hogy rajongjon, gyönyörűnek lásson, bókoljon, rózsaszirmokat szórjon elém helikopterről, mondja be a hangosbemondóba...

Most, hogy ezeket csinálja, megőrülök tőle. De ha szerelmes lennék még belé, szerintem tetszene.

Csakhogy ez most nála érzelmi manipuláció, meg is mondtam, hogy sürgősen fejezze be.

2018. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképp a szerelem egyfajta rajongás, egészséges értelemben persze
2018. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#4 írta le a nagy igazságot! Így volt velünk is! Persze ahogy letojtam, elkezdtem hiányozni a lánynak...
2018. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én imádom ha rajonganak, és tudom is viszonozni. Feldobja a napom, igazi nőnek érzem tőle magam. Nem élek vissza vele .
2018. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, persze az fontos h olyan rajongjon aki nekem is bejön.És akkor a rajongás felturbózza szexet is!:)
2018. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!