Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most nagy szükségem van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nagy szükségem van egy jó tanácsra. Mit mondjak neki, mondjak egyáltalán bármit is?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen nagyon tetszik egy férfi, azt hiszem beleszerettem. Ez pár hónapja tart, mindig feldobja a napom, hogy látom. Jóban vagyunk, szoktunk együtt dolgozni, beszélgetni, ilyesmi. Nagyon bejön nekem.

A lényeg: így minket, most tudtam meg. Felmond, és megy Írországba... Szóval ráadásul külföldre... Ott áll új munkába. Én meg nem tudom, mi legyen. Hogy mondjak neki bármit is, vagy most már inkább hallgassak? Úgy érzem, összetörné a szívem, ha mondjuk el kéne búcsúznom tőle anélkül, hogy elmondtam volna, mit érzek. Tehát szeretném elmondani neki, de nem tudom, lenne-e értelme. Meg hogy hogy és mit kéne neki mondanom. Még 2 hónapig lesz elérhető.


2018. aug. 25. 11:16
1 2
 1/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Semmi értelme nem lenne elmondanod neki.
2018. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

* így minket = itt hagy minket

* Hogy mondjak-e neki bármit is

* Meg hogy hogyan és mit

2018. aug. 25. 11:19
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 :(
2018. aug. 25. 11:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen felesleges mondanod már neki bármit is, ugyis elmegy...
2018. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

1.) Nem mondasz neki semmit, elmegy, idővel elfelejted és megérted, hogy nem volt értelme szólni neki. Tehát nem lesz a fejedben az, hogy "mi lett volna ha".


2.) Elmondod neki és ő nem viszonozza. Nem történik semmi igazából.


3.) Elmondod neki és ő viszonozná, de nem fog maradni. Szenvedni fogsz sokáig.


4.) Elmondod neki és ő viszonozná és még maradna is miattad. Kétlem, hogy ez megtörténne, de utána kvázi adósa lennél a kapcsolatban, amiért ő ekkora áldozatot hozott. Ez pedig senkinek nem lenne jó.


A jövőben ne várd a galambot, hanem lépj. Azt írod hónapok óta tart ez a dolog. Teljesen más lenne a történet, ha 3 hónappal ezelőtt mondod neki. Amit ma megtehetünk, ritkán van értelme elhalasztani holnapra.

2018. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha tetszenél neki mint nő, mint lehetséges partner, már ő jelentkezett volna nálad, hogy tartsátok a kapcsolatot, mert szeretne kettőtöknek lehetőséget adni.


Ha valaki akkor én nagyon megvetem a munkakapcsolatokat...de ettől függetlenül, szerintem te csak hiszed, hogy beleszerettél. Tetszik a fazon neked, az meg lepattint és nem reagál semmilyen előadásodra, ezért kellene neked. Semmi több.

2018. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki, akkor, ha úgy érzed értelmes ember és nem röhög az arcodba, és nem mondja el a kollégáidnak hogy mit mondtál neki. Ha elmondod, meg fogsz nyugodni. Én ugyanúgy elmondtam egy kollégámnak ugyanezt, mert már nem bírtam tovább magamban tartani, és úgy voltam vele, hogy vagy azt mondja hogy próbáljuk meg, vagy lekoptat, de mindegy is, mert legalább történik valami. Hát lekoptatott, de nem bántam meg hogy elmondtam neki, mert a mai napig ezen rágódnék, hogy miért nem mondtam el,lehet másképpen látta volna, lehet félreértett és nem adtam neki elég jelet, stb.. inkább mond el. Utána úgy sem fogtok találkozni utána, ha kimegy.
2018. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el, de ha úgyis jóban vagytok, éreztetheted vele, hogy mennyire fog neked hiányozni. Ha nem vak, úgyis venni fogja a jeleket. Hogy mit kezd velük, bízd rá.
2018. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóval belemegy a jóba és neked is kell egy falat. Tanulj nyelvet aztán te is dolgozhatsz külföldön. Nem kell ahhoz egy olyannal összejönni aki tud nyelvet és kimegy.
2018. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A külföld a legtöbb embernél nem a nyelvtudáson múlik, tekintve hogy a diplomák megszerzéséhez nyelvvizsgakövetelménnyel jár.
2018. aug. 25. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!