Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most nagy szükségem van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nagy szükségem van egy jó tanácsra. Mit mondjak neki, mondjak egyáltalán bármit is?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen nagyon tetszik egy férfi, azt hiszem beleszerettem. Ez pár hónapja tart, mindig feldobja a napom, hogy látom. Jóban vagyunk, szoktunk együtt dolgozni, beszélgetni, ilyesmi. Nagyon bejön nekem.

A lényeg: így minket, most tudtam meg. Felmond, és megy Írországba... Szóval ráadásul külföldre... Ott áll új munkába. Én meg nem tudom, mi legyen. Hogy mondjak neki bármit is, vagy most már inkább hallgassak? Úgy érzem, összetörné a szívem, ha mondjuk el kéne búcsúznom tőle anélkül, hogy elmondtam volna, mit érzek. Tehát szeretném elmondani neki, de nem tudom, lenne-e értelme. Meg hogy hogy és mit kéne neki mondanom. Még 2 hónapig lesz elérhető.


2018. aug. 25. 11:16
1 2
 11/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:

#10 - A nyelvvizsga pedig, mint azt mindenki tudja, nagyon nem jelenti azt, hogy tud is beszélni az adott illető.

Olyanoknak van nyelvvizsgája (középfokú), aki az alapfokot sem érdemelné meg.


Továbbá még régebben egy gyerekkori haverom (aki török származású és tizenX évesen költöztek hazánkba) ment el nyelv-vizsgázni a török nyelvből, majd pedig meghúzták. Az senkit nem zavart, hogy a helyi kapitányságnak segített be fordítóként-tolmácsként-stb.


Semmit nem jelent a nyelvvizsga. Nélküle is tudhat az ember nyelveket és vele sem biztos, hogy tudja.

2018. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!