Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon félek, miért történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, miért történik velem ez?

Figyelt kérdés

Az első szerelmem... elutasított.

A munkahelyemen a minap láttam egy férfit aki szinte ugyanúgy néz ki, a beszédstílusa, hangszíne, arca, magassága, testalkata szinte egyezik vele. Korábban is láttam rá hajazó embereket de ő teljesen ugyanazt a hatást keltette bennem. Úgy érzem szerelmes vagyok belé, de ügyfél tehát nem kereshetem fel.

Tudom biztosan a szerelmem látom benne, de amiben kicsit eltér tőle az is tetszik, vonz engem. Vele álmodok már és hiányát érzem pedig pár szót váltottunk és már nem láthatom.


Köszönöm ha elolvastad! 22/L



2018. aug. 28. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább fellángolás lehet. Azt látod, aki anno nagyon tetszett és azok a vonásokat keresed, ami arra hajaz.

Azért ennél több minden kell ahhoz, hogy kiteljesedjen, ráadásul csalódhatsz is benne, ha elkezded megismerni.


Azért ez elég erős érzés, hogy ennyi idő után már vele álmodsz és hiányzik is.. hogy hiányozhat, ha nem is voltál vele együtt?


Persze értem, hogy mire gondolsz, de ez azért kicsit túlzás.

Mióta vagy egyedül? Mert az írásod alapján úgy tűnik, hogy nagyon hiányzik "valaki" az életedből.

2018. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyes telitalálat! Igen egyedülálló vagyok, voltam is ezelőtt... hiányzik, hogy legyen párom. A férfi kollégák azonban nem váltanak ki hasonló érzést belőlem. Nem úgy mint ez a bizonyos ügyfél.

Ha fellángolás mikor múlik el?

2018. aug. 28. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Tombolnak a hormonjaid és megbolondítanak. Akkor fog elmúlni ez a fellángolás ha meglátod a következő jóképű ügyfelet.


(látod, ezért van jó dolguk a ku rvá knak: nekik kötelező az ügyféllel jóban lenni)

2018. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem a kinézet miatt kell nekem egy férfi. Bizonyos vonások, belső tulajdonságok kellenek hozzá. Mint írtam a kollégák között sem akad olyan aki megbolondítana. Nem esek hanyatt a tipikus szépfiúktól sem az izmosaktól.


Volt egy másfél éves kapcsolatban részem, évekkel ezelőtt. Mégsem volt se ilyenfajta szerelem vagy pedig jelen helyzetben levő fellángolás közöttünk.


Ez a helyzet... megbolondít. Hiányzik pedig nem is tudok róla semmit.

2018. aug. 28. 00:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglakozz azzal hogy ügyfél. Ha tényleg szerelmes vagy kockáztass. Szerezz róla adatokat és próbálj a közelében lenni de csak diszkréten.
2018. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!