Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy szakítás azért történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szakítás azért történik, mert a férfi nem áll még készen egy kapcsolatra, akkor idővel egymáséi lehetnek még a felek?

Figyelt kérdés
Tehát pár hónap után visszalépett a férfi, mert egy csalódás miatt nem mer belevágni komoly kapcsolatba. de a lány odavan érte mai napig. tartják is a kapcsolatot. később még lehet ebből kapcsolat?
2014. okt. 9. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok most, visszalépett a férfi. Úgy gondolom lehetne kapcsolat belőle később, de lenne hozzá egy két kérdésem, és szeretnék magyarázatot. Illetve attól is függ, ha most megpróbálom külső szemmel nézni, hogy milyen módon lépett vissza, hogy viselkedett, hülyítette-e a fejem, aztán csak visszalép ezzel a szöveggel, akkor azt mondanám, hogy nem jönnék össze vele újra, késő bánat. Az én esetemben még csók sem volt, tehát nem volt "szakítás", és ezt úgy fogom fel, hogy megtisztelt azzal, hogy elmondta mi a problémája, még mielőtt bele bonyolódtunk volna.
2014. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pár hónap után lépett vissza? Sunyinak tűnik. Vagy készen állok valamire, vagy nem, ezt azonnal tudja az ember, de legkésőbb heteken belül.

Jó voltál neki, amíg talált mást és/vagy összeszedte az önbizalmát. Kár rá az időd pazarolni.

2014. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem talált mást azóta se, és nem szedte össze az önbizalmát se. érzelmileg labilis férfi.
2014. okt. 9. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben egy jó tanács, ha érzelmileg labilis fuss, menekülj. Ugyanez lesz házasság, gyerek stb előtt, elbizonytalanodik talán el is hagy aztán visszajön stb.
2014. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőled függ, hogy te mit akarsz. Én is így voltam nemrég egy sráccal, majdnem másfél hónapig találkozgattunk, jártunk, ha úgy tetszik, minden megtörtént..Csak én éreztem, hogy van valami baj, hogy nincs ott teljesen. És kérdőre vontam és végül én léptem ki a dologból, mert elmondta, hogy még nem tudta lezárni az előzőt, hogy még nem áll készen ezek szerint egy kapcsolatra. Én meg igenis kiakadtam, mert egyrészt pazarolta az időmet, másrészt, meg hülyített. Tehát nem azt adta bele a dologba, amit én, és nem volt őszinte hozzám. Nálam neki nem lesz több esélye az biztos. És én is azt gondolom, hogy az ilyesmit azért az ember tudja, ha belevág egy új kapcsolatba, hogy érzelmileg már készen áll rá v. nem. Szerintem csúnya dolog mással szórakozni. Ha még nem állok készen valamire, akkor egyedül vagyok és megvárom, amíg kész leszek rá. Legalábbis ez nálam így működik. Te tudod, hogy megéri-e neked várni, amíg ő meggondolja magát, vagy keresel nála jobbat.
2014. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó! :)
2014. okt. 9. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!