Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális dolog-e, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog-e, hogy a barátom lassan 3 hónap után ilyet mond?

Figyelt kérdés

A barátom, akiről eddig a tettei alapján azt hittem, hogy teljesen szerelmes belém(ahogyan én is belé) 2 és fél hónap után közölte, hogy ő eddig életében egyszer volt szerelmes, de engem nagyon szeret, de szerelem az majd idővel alakul ki nála.

Hozzáteszem 1 hónapja minden nap elmondja, hogy szeret, sokat szeretne velem lenni, a kedvember jár.

Erre közli, hogy ő MÉG nem szerelmes.

2 és fél hónap és 2 egyutt toltott nyaralas utan nem kellene már valamit erezni?

Vagy én vagyok a hulye???


2018. aug. 28. 17:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor miért mondogatja, hogy "szeretlek"?"


anyukánknak is mondjuk mégse vagyunk szerelmesek :D mert az kijön könnyen. Az első szeretlek nehezebben mondjuk de utána már simán.

2018. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

#6.Miért az jobb,amikor hú de szerelmesek,tocsognak a nyálban,mert egy kliséparádé az egész kapcsolat,összeházasodnak 3-6 hónap után,aztán egy éven belül elválnak?

A szerelem előbb,vagy utóbb úgyis elmúlik és alapvetően csak arra jó,hogy elhomályosítsa az illető ítélőképességét egy bizonyos emberrel szemben.

2018. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Miért kéne, hogy kliséparádé legyen egy őszinte érzelmeken alapuló szerelmi kapcsolat? Miért kéne tocsogni a nyálban, s miért kellene, hogy elváljanak rövid idő után, miután összeházasodnak? Értelmileg és érzelmileg érett, felnőtt emberekről írtam, nem érzelmi zsákutcákról. Ja, hogy neked még nem volt részed igazi szerelemben? Sajnálom.

Egyáltalnám nem csak elhomályosítja a szerelem az ember ítélőképességét, ha társul mellé önzetlen szeretet is, mert még ha a szerelem el is múlik, amaz megmarad.

2018. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 he84 ***** válasza:
Vagy beléd szeret később, vagy nem. Ezt nem lehet előre tudni és azt se, hogy mikor.
2018. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?


A szerelemhez mindig idő kell, én sem kezdtem még kapcsolatba szerelmesen, de mindig éreztem, hogy ebből az lehet. 1-1,5 hónapig nem tudom azt mondani, hogy szerelmes vagyok. Amíg nem ismerem az illetőt nem érzem vele teljesen kényelmesen magam nem megy. De nem is mondogatom addig amíg nem teljesen őszinte.


Emberileg amúgy szerethet. Én is sokmindenkit szeretek, barátaimnak is szoktam mondani, de az teljesen más. Csak ő tudhatja mit érez. De össze se lehet hasonlítani amikor egy barátnak mondom és amikor szerelemmel szeretek valakit, teljesen más érzés.

2018. aug. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 he84 ***** válasza:
Így van, idő kell ahhoz, hogy beléd szeressen és jobban meg kell ismernie téged. Aztán vagy beléd szeret, vagy nem, majd kiderül. Örülj neki, hogy eberileg és barátilag szeret, az is jó. Egy kapcsolatnak nem kötelező velejárója mindig a szerelem, olykor anélkül is jó lehet. Persze attól is függ, milyen az a kapcsolat.
2018. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!