Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, két nap múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, két nap múlva nyaralás és én nem szeretném lemondani?

Figyelt kérdés

Párom családjával megy nyaralni és már tavasszal hívtak engem is. Itthon többször is mondtam de anyának az volt már legelőször a véleménye, hogy nekem mi keresni valóm van a családi nyaraláson. Testvéremmel sokszor beszéltünk róla hogy na vajon mi lesz majd a nyaraláson ilyenkor anya nem szólt semmit.

Így két nappal a nyaralás előtt gondoltam megmutatom a szállást és erre ő mondja hogy akkor ide mennek....

És hiába mondtam neki hogy nem értem miért csinál úgy mintha nem tudná hogy engem is hívtak.. nem szólt rá semmit.

Szerintetek mit csináljak,már sírtam is miatta. Nem szeretném lemondani,mert én megyek szívesen és úgy is van megbeszélve párommal hogy megyek.

Még apával tudnék beszélni a dologról csak anya tuti megharagszik rám ha elmegyek.


Nektek volt már hasonlóban részetek?

1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt és 22 éves vagyok.

Köszi előre is :(



2018. aug. 6. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
22 evesen masik foldreszre koltoztem a leendo ferjemhez. 12-ot akartal irni?
2018. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémád. A leírásod alapján nem tiltotta meg, hogy odamenj, csak nem tetszik neki az ötlet.
2018. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagy, miért kellene engedélyt kérned? Reggel felkelsz, összecsomagolsz, aztán beköszönsz a szüleidnek, hogy indultok és kész. Mi itt a probléma?
2018. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, de konkrétan semmit nem is kérdez róla...
2018. aug. 6. 22:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mivan??!
2018. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Anyukád gyerekes. Te ne legyél az. Majd rajon hogy ezzel nem ér el semmit csak hogy ellök magától.


22 éves vagy ha menni akarsz menj csak :)

2018. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 évesen már férjhez mentem a szerelmemhez. Azt hiszem 17 voltam amikor elmentem először nyaralni a családjával. Nem vagy már gyerek, csomagolj és menj, kit érdekel, hogy mit gondol anyukád. Amúgy sem tiltotta meg! (De nem is tilthatná)
2018. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Hú... Nem tudom, mi a szitu Nálatok, de ébresztő. Normális esetben Anya azért nem szól semmit, mert a gyermeke elmúlt 18 éves és tudja, hogy nincs beleszólása a szerelmi életébe, nem szükséges az ő "engedélye" semmihez. A párod családja elhívott nyaralni, ez normális. Elfogadtad a meghívást, ez normális.

Ha Anya azért nem szól, mert ez nála valamilyen hisztéria, pl. érzelmi zsarolással próbálkozik vagy némasággal tüntet, az probléma, de nem a Te problémád, hanem az övé. Ha viszont az a helyzet Nálatok, hogy Neked még mindig engedélyt kell kérned programokra vagy beszámolási kötelezettséged van 22 évesen is a szüleid felé, akkor pedig Te is kommunikálhatnál egyenesen, nem csak utalgatva rá a szállás mutogatásával. Tehát fordulj oda anyádhoz és kérdezd meg, hogy anyám, elengedsz erre a nyaralásra? De azért tudd, hogy ez nem normális. Ha arany középutat keresel, inkább eléállsz, hogy anyám, holnap elmegyek nyaralni a párommal, szeretném, ha ezt elfogadnád. Lehet, hogy csak úgy érzi, hogy esetleg viszonozni kellene a meghívást és nem komfortos neki ez a tudat vagy pont most szembesül vele, hogy felnőtt a gyereke.

2018. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor beszéld meg apukáddal

Jó helyen leszel nem egyerdül mész barátokkal vigyáznak rád nem keveredsz el, jó lesz jól fogod érezni magad nagyon várnod ne féltsenek jo lesz sok élmeényt hozol majd haza te is babád is már beleéltétek magatokat ne sértsetek meg senkit azzal, se tégedet, se párodat/+családját h nem mész,élmény lesz, jó lesz, hazaisjössz egy db ban, örülni fogsz neki ha elmész ott lesz a szerelemd is ő is örülni fog

2018. aug. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Ennyi ésszel egyikőtöknek se kell párkapcsolat. Ilyenkor már mások közös nyaralást szerveznek, kettesben vagy közös baráti körrel, nem a családdal.


Ha 15-16 évesek lennétek, akkor jól van, na de elvileg mindketten jogilag felnőtt emberek vagytok.


Ha egy nyaralásból ekkora probléma van, mi lesz majd, ha össze akartok költözni? Nem lesz, mert anyu megtiltja?

2018. aug. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!