Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szenvedek a szerelmem nélkül....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedek a szerelmem nélkül. Ilyet még nem éreztem senki iránt. Ezen hogyan jussak túl?

Figyelt kérdés

Szeretek valakit, aki nem tekint rám partnerként. Ebbe az érzésbe belehaltam picit. Voltak kapcsolataim, de mind felszínes volt, "érzések nélkül". Ő más volt. Lényege fogott meg először, szinte fel sem fogtam, hogy mennyire elvarázsolt. Én hülye elmondtam mit is érzek iránta. És mi lett a vége. Szenvedek. Már csak a közelében sem lehetek, mint előtte. Azt a szánkózást amit a szemében láttam utoljára, csak még fájdalmasabbá teszi.

32N


2018. szept. 15. 20:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem szánkózást szánkózást akartam én írni.
2018. szept. 15. 20:02
 2/9 A kérdező kommentje:
Szánakozás. Végére kikapcsoltam az autocorrektet.
2018. szept. 15. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Miért szenvedsz egy olyan miatt aki nem foglalkozik veled? Akinek te úgy mond egy senki vagy az életében?

Felnőtt nő vagy könyörgöm, ha eddig nem találtál, már találsz.

Mostani sógornőm annyi idős lehetett mint te, mikor összejött a bátyámmal. 32 éves volt azt hiszem, legalább is úgy rémlik, hogy 3 éve vannak már együtt.

Nem vagy lekésve szerintem még semmiről.

Én 30 éves férfiként nem találtam soha senkit. Bár ez a magam elgondolása, de szerintem már nem is fogok.

Mondjuk könnyen beszélek igaz, én is szenvedek valaki miatt, pedig már sok idő eltelt.. és köztünk voltak is dolgok. Szóval ne siránkozz, lépj tovább. Ez már nem a dedó, a tini korszak, amikor siránkozunk. Ez már a fél út sajnos a halál felé vezető úton. Te döntöd el, hogy mennyit pazarolsz el az életedből még.

2018. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Soha ne vallj szerelmet egy férfinak, csak akkor, ha már együtt vagytok. Másoktól is ezt hallom, és én is mindig azt tapasztaltam, hogy az ilyen csakis bukta lehet. Ezzel elveszed minden vadászösztönét.

Ha szánakozást láttál rajta, akkor nem jössz be neki sajnos. :(

2018. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
majd* találsz.
2018. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen férfi az életemben. Pedig én igazi kis ribi módjára sokat pasiztam, de senki nem fogott meg soha annyira, mint ő. Hónapok óta nem beszélünk, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, olyan, mintha a nagy ő lenne..csak ő talán nem viszonozza. Minden nap abban reménykedek, hogy egyszer még felkeres. Nagyon nehéz ilyen nagy szerelmen túltenni magad. Nemis tudok tanácsot adni, mert hiába minden észérv, az ilyen érzést semmi nem oltja ki, talán csak az idő.
2018. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os: miért nem keresed meg?
2018. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Külföldön él és megígérte, hogy eljön hozzám pár napra, de néhány nappal előtte lemondta. Szóval egy szemét volt, de az a baj, hogy még azt is olyan udvariasan közölte..ezt is annyira “szeretem” benne. De így én nem keresem, annál azért büszkébb vagyok.
2018. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja egyébként nem csak netes ismerettségről van szó, találkoztunk is korábban(#8 vagyok).
2018. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!