Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt értitek?

Figyelt kérdés

Na szóval, most az van, hogy már nagyon régóta ismerek egy pasit, aki először csak nagyon jó barátom volt. Ott voltunk egymásnak a nehéz időkben, s egyre és egyre jobban közelebb kerültünk egymáshoz. Azt vettem észre én is, és ő is, hogy szeretem, s hogy ő is szeret. De itt ezzel az a probléma, hogy ő azt mondja, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Pedig ugyanúgy viselkedem én is, és ő is, mintha ez már kapcsolat lenne.

Múltkor megkérdeztem tőle, hogy ez akkor mi is, ha nem kapcsolat?

S nem tudott válaszolni.

Szerintetek ez mi is lehet?

Nagyon sokáig gondolkoztam azon, hogy kiírjam e egyáltalán ezt a kérdést, már csak a negatív, trollkodó emberkék miatt is. De úgy döntöttem, hogy miért is ne? Végülis hátha kapok egy értelmes választ..

S most majd ne jöjjetek azzal,hogy csak szexet akar.

Nem.

Tudom milyen az, hogyha egy pasi szexet akar, mert nagyon sokszor kihasználtak már ilyen téren, szóval tisztában vagyok vele, hogy mikor szerelem, s mikor más..


Tényleg nagyon megköszönném,hogyha erre a kérdésre értelmes válaszokat kapnék. :)


2018. szept. 20. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig szexet akar. Minden pasi másképp adja elő, ha kell neki a lyuk. Ne ringasd magad olyan illúziókba, hogy szeret.
2018. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha. Szexet akar, de ő még nem volt soha senkivel. Nagyon régóta ismerem, szóval tudok róla mindent..
2018. szept. 20. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor fél, mert szűz. :D
2018. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem :D
2018. szept. 20. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor agyilag gagyi.
2018. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát..nem tudom. Igazság szerint, én már nem értek semmit sem veéünk kapcsolatban.
2018. szept. 20. 21:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Velünk*
2018. szept. 20. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem trollkodás de te konkrétan azt akarod hallani amit te akarsz vagy gondolsz, hiába kapsz válaszokat nem akarod elfogadni
2018. szept. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azta, ezt a kérdést vissza olvasni..

Szóval, együtt vagyunk már lassan 4 hónapja,s nem szexet akart. Én tudtam:)

Itt is vannak kivételek,mivel kivételek mindenhol vannak :)

De azért köszönöm a választ mindenkitől.:)

2019. jan. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!