Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba és ő is belém de lehet vétkezünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Nem vagyok hülye vagy ilyesmi... Az van hogy ki derült hogy a csaj a unokatestvérem de ezt tudja a lány is és hat őt sem zavarja mivel ez előtt sosem lattuk egymást/nem tartotuk a kapcsolatott igy nem tudunk egymasra testverkent nézni. Ő 18 eves. Viszont én furinak érzem és nem tudom mit tehetnék. Tudom undorító az ilyen sosem hittem volna hogy pont ilyenbe leszek én sem birom viszont mar szeretem és ő is viszont. Mit csinaljak most? Normális valaszokat ha lehet akitol kapok segitseget ne le néző valaszokat köszönöm előre is.

#Lány.kapcsolat.nő.párkapcsolat.szerelem. #Érzelem.barátnő.unokatestvér.rokon.
2018. aug. 21. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha kiderult, hogy az unokatestvered akkor kiderult. Csak mert meg sosem lattad elotte az nem mentseg.

Ha egy apa a lanyat nem latja felnoni, es aztan 50-eskent felszedi a 28 eves lanyat majd kiderul - DE MERT NEM LATTA - akkor az mentseg?

Peldaul. Ugyanuy verrokon, meghozza kozeli!

2018. aug. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos ha első unokatestvér, akkor az már vérfertőzés. Tudatosítsátok magatokban, hogy közeli rokonok vagytok! Ha másod-unokatestvér lenne, akkor már rendben lenne, de így nem.
2018. aug. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem meg hallgass a szívedre. Unokatestvérek közötti szexuális élet szerintem megoldható, nem vérfertőzés, a genetikai problémáknak is elég kicsi az esélye...
2018. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld elfelejteni, mert nagy az esélye hogy genetikai összeférhetetlenség van és ha gyerek lesz belőle akkor nyomorék lesz.

Ha akkor a szerelem hogy ez nem megy, akkor genetikai vizsgálat, az megmondja hogy lehet-e ebből gyerek.


De gondolj bele, a szüleitek testvérek .....


Amúgy meg minden szerelem elmúlik, jöm helyette a másik.

2018. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem török pálcát, nem ítélkezem, nem adok tanácsot, csak tényt rögzítek:


1., a genetikusok, többek között Czeizel Endre több nyilatkozatot is tett az unokatestvérek közötti kapcsolatból születő gyermekek várható egészségügyi rendellenességeiről.


("Czeizel arra is rámutatott, hogy az elsőfokú unokatestvérek közötti gyermekvállalás ma már nem jelent komoly kockázatot, és főleg nem az értelmi képességek tekintetében. A professzor elmondta, az unokatestvérek által nemzett gyermekek esetében mindössze három százalék a rendellenesség kockázata, vagyis harminchárom gyermek közül egy esetben fordulhat elő valamilyen megbetegedés. Czeizel kifejtette: huszonötezer génpárunk van, ebből mindannyian átlagosan öt hibás gént hordozunk, vagyis rendkívül kevés az esélye, hogy a gyermeknemzés során ugyanazon kromoszóma helyen a hibás gének találkoznak. Az általános értelmi képességekért egyébként ezer génpár felelős, így ezeket a hibás gének már nem tudják befolyásolni – jegyezte meg Czeizel.


Közös ősök esetén persze a hibás gének öröklődésének valamivel nagyobb a kockázata, amelyek így nagyobb eséllyel találkozhatnak, ezért félünk a genetikai betegségektől – tette hozzá a professzor, aki ugyanakkor hangsúlyozta, hogy unokatestvérek közötti házasságban bárki vállalhat gyermeket, hiszen ennek a kockázata minimális.")


2., A Btk. csak az egyenesági rokonok és testvérek szexuális kapcsolatát minősíti büntetendő vérfertőzésnek. Ma Magyarországon az unokatestvérek házasságot köthetnek külön jegyzői engedély nélkül is (bár figyelmeztetni szokták őket az anyakönyvvezetők a tényre és az abból adódható problémákra), míg a nagybácsi és unokahúg házasságkötése csak jegyzői külön engedéllyel köthető meg. (Ezen esetekre írta fentebb idézett nyilatkozatában a genetikus, hogy kétszeresére nő a genetikai rendellenesség előfordulás veszélye.) Ugyanakkor azért, mert nem rejt magában ilyen veszélyt, hiszen nem lehet gyermekáldás a kapcsolatból, a bejegyzett élettársi kapcsolatban egynemű személyek esetében a nagynéni-unokahúg vagy nagybácsi-unokaöcs vonatkozásában szintén nem szükséges a jegyző külön engedélye.

2018. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!