Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti értitek ezt a viselkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves lány akibe szerelmes vagyok. Egy osztályba járunk és egy vonattal is járunk haza. Pénteken megkért, kísérjem haza viszont előtte meg még alig köszönt. Ma ismét nem beszélt velem, de észrevettem, hogy párszor engem nézett és ha ránéztem akkor elfordult. Ebből arra következtetek, hogy tetszem neki de akkor miért nem szól hozzám? Szerintem nem tudja, hogy tetszik nekem Ő is csak azt vehette észre maximum, hogy azt csinálom amit Ő, tehát titokban figyelem. Sajnos eléggé félénk vagyok ha lányokról van szó.


18/f


2018. szept. 24. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szűz maradsz 40 éves korodig
2018. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nem szól hozzád, mert azt várja, (félénkként És lányként) hogy te menj oda hozzá, és te szólj őhozzá.

Nem minden lány mer kezdeményezni. Szabad a nőknek, viszont sokan még mnndig meghagynánk ezt a férfinak - jómagam is - és ezért ha te nem közeledsz őfelé, akkor itt nem lesz ám semmi... csak úgy szólok

2018. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálok vele beszélgetni de nem válaszol vagy ha igen csak pár szót.
2018. szept. 24. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne szerencsétlenkedj, hanem hívd el randira!
2018. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!