Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek azok a párok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Szerintetek azok a párok akik az utcán, szégyen nélkül tapizzák egymást, csőrőznek, a közerkölcsöt megsértve, vajon otthon is ilyen kedvesek egymáshoz? Vagy az egész komédia, csak az utcán lévő embereknek szól?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 18:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sracok, szerintem ti ezt felreertitek. Nincs abban semmi irigyseg vagy rosszindulat, ha nektek ez nem tetszik (nekem sem tetszik es en sem teszem a parommal).

Ebben itt van a bibi: "vajon otthon is ilyen kedvesek egymáshoz? Vagy az egész komédia, csak az utcán lévő embereknek szól?".

Ez mar csak rosszindulatu teoriazgatas, amire nem kerulne sor, ha nem lenne irigy. En is larok 1-2-t de par masodperc mulva el is felejtem, hiszen sokkal erdekesebb dolgok tortennek az eletemben, es nem masok eleten ragodok, es irom ki gyk-ra abban remenykedve, hogy megerositik benne azt a gondolatot, hogy ez biztos csak az embereknek szol es amugy rossz a kapcsolatuk.

Egy ember, aki elegedett a sajat eletevel, nem foglalkozik masokeval ilyen trivialis szinten, amit egy normalis ember fel se vesz/elfelejt 1 percen belul.

2018. szept. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!