Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, mit gondoltok akkor, amikor volt párotok megnősül?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem volt rossz a kapcsolatotok, s a kis feleségével sem járnak olyan hosszú ideje (egy-két év)

Köszönöm a válaszokat :)



2018. szept. 25. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább cseréljük ki a kérdésben szereplő egyedet férfire.
2018. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Azt csinál, amit akar, ő már csak a múltam egy szeletkéje.
2018. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es: válaszolhatsz úgy is, ahogy szeretnél :)
2018. szept. 25. 21:44
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha olyankor történt a házasodás, hogy én pont egyedül voltam akkor bosszantott, mert úgy tűnt, hogy pont utánam találta meg az igazit akit hamar hamar el is vett, mind az volt az érzésem, hogy vajon olyan rossz voltam, hogy utánam már akárki jön főnyeremény? (Beteges, tudom) 2x is jártam így, igaz a férjem előtt 1 db 1 éves kapcsolatom volt, a többi csak ismerkedés volt max 3-4 hónap. Aztán megismertem a férjem s onnantól egyáltalán nem érdekelt, hogy melyik ex kit vett el s mikor.
2018. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
3-én tőled szeretném rá a választ. 1-es voltam és nő vagyok.
2018. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egészségére
2018. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megnyerte magának, vigye hát :)
2018. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Szegény lány. Ha a jövendő ex férjem.


A többiekről nem tudok, akikkel komoly kapcsolatom volt(nem csak pár szép randi, vagy pár együttlét is, hanem évek)

2018. szept. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyik exemnek sincs tartós kapcsolata, mióta szakítottam velük, leszámítva a kamaszkori exemet, akinek van egy menyasszonya. Vele békésen váltunk el, semmi rossz emlékem nincs emiatt úgyhogy én őszintén kívánom hogy legyen boldog.


N

2018. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy kicsit szomorkás voltam, mert egész kapcsolatunk alatt azt kamuzta, hogy ő csak munkatárs, nem is tetszik neki, meg aranyos de otthonra nem kéne stbstb.

Szokásos kamu.

Az szíven ütött amikor összejöttek nem sokkal a szakításunk után, a többi már nem lepett meg.

2018. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!