Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm akivel 1 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm akivel 1 éve együtt vagyok, csak este akar velem találkozni. Miért?

Figyelt kérdés
Lányok/fiúk tudjátok miért csinálja ezt egy lány? Hiszitek vagy nem, 1 év alatt ezt a lányt nappal egyszer sem láttam. Van valami ötletetek hogy miért nem akar nappal találkozni velem? Barátaival nappal is szokott néha találkozni. Pl holnap el kell vigyek hozzá valamit ami este nem is olyan jól látható. Kérdezem tőle megfelel délelőtt vagy délután? Nem.. Neki este felel meg
2018. szept. 27. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Fényérzékeny. Lehet a másik pasija éjszaka dolgozik.
2018. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

OFF

most komolyan csak nekem ugrott be ez a film azonnal? pedig nem is láttam, csak az előzetesét :D

[link]


azért azt hittem legalább néhány szar vámpíros poén lesz, csalódtam a GYKban :D


ON

sosem értem, hogy amikor valami ennyire zavaró dolog van a párkapcsolatban, azt miért GYKn teszik fel az emberek kérdésként, és miért nem a párjuknak? mi honnan tudjuk hogy mi lehet ennek az oka, ezt csak ő tudhatja...

2018. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Csak este látlak mindig,

mert nappal az arcod csúnya,

azt hittem be vagyok rúgva,

de megtörtént újra meg újra."

2018. szept. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

1. csak szex kapcs

2. van valakije rajtad kívül

3. munkamániás


ezt a három opciót tudom elképzelni

2018. szept. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vámpír.
2018. szept. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nappal Ogrévé változik és fél, hogy nem fogod szeretni úgy.
2018. szept. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ma találkoztunk nappal. Rájöttem mi a baja,pattanásos egy kicsit és ezt rejtegette tőlem. Nem volt rajta alapozó és így egész másképp néz ki..
2018. szept. 28. 18:52
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Tehát amikor este találkozgattatok csak és kizárólag sötét sikátorokban és egyéb eldugott zugokban töltöttétek az időtöket, ahol még véletlenül sincs fényforrás? Mert ezt a világ leghülyébb indokának tartom, hogy vki a bőre miatt csak éjszaka hajlandó találkozni másokkal. Hát kezdjen el vedleni... komolyan erre már nem lehet mit mondani. De azért az se semmi, hogy te ehhez asszisztálsz 1 éve.

És most hogy megoldódott a nagy rejtély, így már hajlandó nappal is mutatkozni veled vagy most vmi más lesz műsoron?

2018. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!