Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, de le sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de le sem toj. Hogy lehet ezen túllendülni?

Figyelt kérdés

Évekig szerettem egy lányt, és türelmesen vártam, hátha összejövünk, mert utalgatott rá, hogy szeretne társat, csak fél. Valószínű nagyon naiv voltam, és csak lelki szemetesnek akart, hiszen nem történt semmi, "csak" mellette voltam, ha problémái voltak.


Mostanra eljutottam odáig, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot, és nyilván semmi olyan nyálas esemény nem történt, hogy "hiányzol, nem akarlak elveszíteni", le sem szarja a fejem.


Lehet, hogy az elejétől többfelé kellett volna ismerkednem, de nem a stílusom ez. Nem tudom elképzelni, hogy tízesével pörgessem a csajokat a tinderen vagy bármi ilyen.


Kinek mi vált be, hogy legközelebb is tudjon hinni a szerelemben?


2018. szept. 29. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az adott lánynál nem voltál egyértelmű, akkor ne rá haragudj, hanem magadra, mert sosem vetted a bátorságot, hogy őszintén normálisan férfi módra közeledj felé.
2018. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vallottad be neki, hogy mit érzel, akkor nem is várhatod el tőle, hogy ezt megtegye helyetted. Az a baj, hogy "csak" mellette voltál és semmit nem tettél annak érdekében, hogy ebből legyen valami, csak vártál, aztán inkább megszakítottad vele a kapcsolatot, most meg rá vársz, hogy lépjen.

Tudja egyáltalán, hogy szerelmes vagy belé?

2018. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyértelmű voltam, de az érzéseim elmondására csak az volt a válasz, hogy tudja.

Nem haragszom, csak nehéz beletörődni, hogy ennyire nem jelentett semmit számára a személyem.

2018. szept. 29. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:

3 *Egyértelmű voltam, de az érzéseim elmondására csak az volt a válasz, hogy tudja.


Egyetlen nőt nem találsz, akinek ha szerelmet vall egy férfi, így reagálna.


Vagy kamuzol, vagy nem nővel beszélgetsz.

2018. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!