Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyam, hogy valaki életébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyam, hogy valaki életébe nem lesz szerelmes?

Figyelt kérdés
Rengeteg randim volt, de mégis ugy ereztem egyikbol sem alakulhat ki tobb... egyszeruen senki nem hianyzott, volt akivel egy ket honapot jartunk is de nem szakitottam mert nem voltam szerelmes. Egyaltalan kinek mit jelent a szerelem? 😞 masnak se megy?
2018. szept. 26. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Jó kérdés, én most vagyok a második kapcsolatomban. Es igazából én sem tudom már mi az a szerelem.


Jelenleg a párom azt mondta hogy ő nem szerelmes belém csak szeret. Fogalmam sincs hogy ez így mit is jelent valójában. A kapcsolatunkban nincs gond. Egyeznek a tervek, célok stb. Van vonzalom.


Akkor most hogy is van ez?


Az elsőnél meg volt a lila köd a részemről, most annyira nincs de szeretem a jelenlegi párom és nem akarok mással lenni ahogy ő sem. Együtt tervezünk. Hosszútávon.


Hogy is van ez?


Talán a lényeg nem is a szerelmen van. Hanem azon hogy ki az akivel erős szövetségben, tiszteletben szeretetben tudod leélni az életed.


A szerelem úgyis elmúlik, kémia. Sok olyan esetet láttam hogy hú de nagy volt a szerelem de az élet többi más területén nem passzoltak. És az a lényegesebb szerintem.


25N

2018. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet kedves válaszolo 😌 koszonom a válaszod. Es miert szakitottatok a volt barátoddal? 🙂
2018. szept. 26. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert megcsalt. Nekem volt egy nehezebb időszakom az életben és kértem hogy legyen velem elnéző amiért hanyagolom. Hát nem volt mellettem.


Így kitettem.

2018. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1: Ha a párod véletlen talál valakit akibe szerelmes lesz, szerinted szakítani fog veled?

Ha nem is szakít veled, szerinted meglépi a dolgot a másik féllel, hogy azt az érzést átélje?


Ha válaszolsz, akkor a "biztos" szót majd hagyd ki a válaszodból.

2018. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én boldog lennék, ha nem lennék szerelmes. Ez a nem tudok szerelmes lenni nálam általában azt jelenti, hogy rögeszmésen ragaszkodok egy régvolt érzéshez. De ha jobban belegondolok, volt most az életemben olyan 3 év, amikor senkibe nem voltam szerelmes. Eddig bírtam.


Fura amúgy, hogy 4 szerelmet éltem át ovit nem számítva és nem volt ugyanolyan egyik sem.És azon töröm a fejem, hogy vajon melyik volt az igazi szerelem?


Az első olyan volt, hogy ránézni se mertem (az ovis is olyan volt), ha a közelembe jött, reszketett kezem-lábam. Sokat nem tudtam az illetőről, mert csak távolról csodáltam, így jól pofára estem, amikor kiderült, hogy a személyisége nem mindenben felel meg az elvárásaimnak. (Pl. nem szerette a kutyákat - ezen dőlt el, hogy soha nem engedtem magamhoz közel)

Amikor közeledett, szinte a rosszullétig boldog voltam, aztán a magas csúcsról természetesen hatalmasat zuhantam. Egy hullámvasúthoz hasonlítanám, ami olyan elviselhetetlen volt és annyira sebezhető voltam, hogy az teljesen kizárta a beteljesülést. Meg akartam halni, amikor eljegyzett valaki mást és 10 évig nem tudtam beleszeretni másba és a mai napig visszajön álmomban.


A férjem iránt egész más volt. Nem rándult soha görcsbe a gyomrom, nem akartam elájulni a közelében. Nem volt elérhetetlen. Az első randin úgy éreztem, hogy mellette hazaértem. Ragyogtam a boldogságtól. Volt, hogy pár éve nem látott ismerősöm amikor meglátott azt kérdezte, mi van???? Mindent tudott az arcomról. Nagyon szép voltam a boldogságtól. Sokáig tartott ez a megérkezés érzés, de aztán jól elcseszte. Abba belebetegedtem, orvostól orvosig jártam 1 éven át. Szóval hiába nem volt az a hullámvasutazás, itt is nagyon mélyen érintett az egész. ÉS kitartott 8 éven át.


De aztán a következő szerelmem kísértetiesen hasonlított az elsőre, pedig azt hittem, hogy a férjemmel azért volt más, mert abból kinőttem.

Belépett az ajtón és elrohantam a másik irányba. Egyetlen pillantásától remegni kezdett a hangom. Olyan voltam a közelében, mint egy tökkelütött idióta. Ugyanaz a hullámvasút, ugyanaz a reménytelenség és a nagy magasságról hirtelen zuhanás a szakadékba. Egyetlen percre sem volt megérkezés érzésem.


De akkor kibe voltam szerelmes? A férjemmel sose volt ilyen, mégse lehet megtagadni, hiszen őrületesen boldog és szép voltam tőle.


És most megint. Hazaérkeztem érzés valaki felé. De van valami plusz, ami sose volt: az, hogy a lelkem legmélyéig tud érni egyetlen mondatával. Ezt még sosem éreztem senki felé, ezt a melegséget. Nem hittem volna, hogy férfi és nő közt lehet ilyesmi, mert természetesnek vettem, hogy a férfi és nő egy külön világ. És most mintha találkoztam volna valakivel, aki annyira természetesen hozzám tartozik, mint a jobb meg a bal kezem.

2018. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod ő egy elég racionálisan gondolkodó ember. Nem az a heves érzelem világú. Nem hinném hogy ő csak úgy beleszeretne bárkibe is. Mert ő alapból nem úgy gondolkodik a szerelemről ahogy sokan teszik.


Ő szeret engem nem rózsaszín köddel. De annyit elárulok hogy nagy csajozós volt az első szerelmi csalódása után. S most mégis nálam kötött ki. Valami oka biztosan van. Ha nem is a cukormázas lila köddel de szeret.


S mivel ő szinte soha nem beszél az érzéseiről, nagyon bizalmatlan tavolsagtarti volt, nem is engedett magához közel senkit, én vagyok az aki látom hogy milyen valójában. Ezért gondolom hogy nem hagyna el csak úgy mert ő szerelmes. Alapból ő úgy vélekedik róla hogy számára nem fontos. Mert elmúlik.

2018. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!