Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkozgatott mással, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatott mással, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk rá pár napra az egyik csaj akivel régebben randizott felhivta hogy kéne neki fuvar és a párom haza vitte miközben nekem azt mondta fáradt, de nem volt köztünk semmi, nem is beszéltünk róla többet, azóta volt pár szóváltásuk de azt mondta a párom semmi komoly de én nem tudom elfelejteni

szerinteted?

már a házasságról meg az összeköltözésról beszél nekem, 3 hónapa vagyunk együtt



2018. okt. 2. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Ha már most nem bízol benne meg, akkor minek vagy vele? Megfogod ölni ezzel az egésszel a kapcsolatot.

Már most kukába való.

2018. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Amiről nem tudsz, nem fáj! Ha meg mégis megtudod, akkor meg kellett tudnod! De 3 hónap után nem szabad házasságot kötni.

És nem olyannal kell összekötni az életed, aki mellet el lehet élni, hanem aki nélkül nem lehet élni!

2018. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!