Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi alapjan valasszak? Legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapjan valasszak? Legyek boldog vagy pedig kisfiam érdekeit nézzem hogy neki mi a jó? :, )

Figyelt kérdés
párommal 7 éve vagyunk együtt 2 éve megszületett gyermekünk .Mielott gyermekem megszületett párommal sokat külön voltunk hónapokat heteket mikor hogy .. ez idő alatt megismerkedtem egy férfival aki az álmaim hercege .. miutan megtudtam hogy babank lesz megszakítottuk a kapcsolatot .. az elejen olyan voltunk mint egy alom csalad imadtam de egy nap bejelentette higy munkajabol adódóan 1 evre el kell mennie es itt hagyott minket nekem ez nagyon nehez volt szamomra megbirkozni a dolgokkal elso baba es oszinten nem tuszam semmit .. haza jott az ido teltevel elhanyagoltuk egymást így újra kerestem a "hercegem" sokat -beszélgettünk és már akkor is éreztem iránta újra elkezdődött a kapcsolatunk .párom miután haza -tért teljesen eltávolodtunk egymástól mint két idegen napi szinten a mai napig pár szot ha beszélünk nem foglalkozik velem mint ahogy a másik férfi .. ő áradozik rólam és érzem rajta hogy szeret nem tudom eldönteni mi a helyes ? a b9ldogsag vagy a kisfiam az édesapja és édesanyja mellett nőjön fel ?
2018. okt. 3. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem ülsz le vele megbeszélni a dolgokat. Elmondanád neki őszintén, hogy bánt téged, hogy eltávolodtatok, szeretnéd ha javítanátok a kapcsolaton. Persze hogy amúgy meg tetszik a másik, mert jól esik, hogy végre valaki nőként kezel, de biztos jó ez így?

A pároddal kellene előbb próbálkoznod, nem pedig egy másodikhoz ugrani.

2018. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Szerinted jo a gyereknek, ha egy boldogtalan csaladban no fel? A gyerek ugyis megerzi es atragasztod ra is boldogtalansagot es nem normalis csaladmintat fog latni, nem azt, ahogy egy egymast szereto hazaspar viselkedik. Masreszt neked is egy eleted van es a ferjed is lelephet, ha talal mast.
2018. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz objektívnek lenni úgy hogy elítéllek. Mert a leírás alapján kb. random félreléptél. A "zsáj zsáj egyedűvótam kéthétig" nem indok. Pontosabban az, csak erőltetett.


Mindegy mit teszel, a végén a gyerekednek úgyis úgy adod elő, hogy ezt a részt kiszínezed, mintha végig áldozat lettél volna és "muszáj volt" félrelépni. A legtöbb ember ezt szokta tenni, undorodom tőlük.

2018. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%

mennyire szereti a gyerek apja a fiadat??? ha tenyleg jo apa, akkor ne vedd el a gyerekedtol az apjat ! es meg valtozhat a kapcsolatotok.!!! es ugyanugy a hercegrol is kiderulhet, h egy szeltolo

en sajnos meg nem talaltam meg eletem szerelmet itt vagyok 32 evesen.

de nagyon sok pasival voltam, de mind szeltolo elobb utobb... egyet bantam megh, nem estem teherbe az exemtol. talan a gyerek osszetartott volna :(

2018. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
99%hogy a gyerek apja mással boldog,hozzád hazajár kötelességből.
2018. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
5+ a herceg mit szólna a gyerekhez? Ha zavarja ,nem tudja elfogadni akkor szabhatod!! Ha "sajátjaként "neveli akkor esetleg.
2018. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

#4

"Ha tényleg jó apa, akkor ne vedd el a gyerekedtől az apját! És meg változhat a kapcsolatotok! És ugyanúgy a hercegről is kiderülhet, hogy egy széltoló."

100%-ig egyetértek, ez pontosan így van. Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy a gyerek miatt nem érdemes együtt maradni. Szerintem egyedül a gyerek miatt érdemes egy kapcsolatot újra és újra megpróbálni kemény munkával feléleszteni, megújítani, melegen tartani. Különösen akkor, ha mindketten szeretitek a gyereke(ke)t, és megvan bennetek az akarat, hogy jó szülei(k) legyetek. Nem tudtok annál jobbat tenni a gyereknek, mint hogy együtt maradtok, és próbáljátok a kapcsolatotokban megtalálni a boldogságot, és nem azon kívül keresitek. Tapasztalatból mondom, hogy ez sikerülhet, és megéri a belefektetett - akár fájdalmas - munkát. Mert nincs annál jobb érzés, mint úgy nézni a gyereked szemébe, hogy elmondhatod, hogy kitartottál amellett az ember mellett, akivel egyszer szerettétek egymást annyira, hogy abból megszületett ő.

2018. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá az a másik férfi is csak addig tűnik annyira tökéletesnek és hercegnek, amíg nem élsz le vele is annyi évet, mint a gyereked apjával tetted. Sokkal többet ér egy olyan kapcsolat, amiben társak vagytok jóban-rosszban, mint egy romantikus viszony egy "herceggel", akivel aztán pár hónap vagy év után ugyanúgy otthagyjátok egymást, csak közben még a családod is széthullott.
2018. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
A kisfiadnak az az érdeke, hogy boldog legyél.
2018. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom emberek ti mit szívtok...van a gyereked apja,aki lelépett 1 évre,otthagyott a pcsába! Hacsak nem valami titkos ügynök,akkor bizony elég gáz a fazon,most meg idegenként éltek. A gyerekednek gondolom nulla kötödése van hozzá,mert alig látta (mégis így hogy lenne már jó apa?!). Mellesleg,azzal lehet a gyerek életét a legjobban elbszni,ha a szülök együtt maradnak boldogtalanul. Ha ezt valaki nem látja be,az hülye. Csináld úgy a dolgaidat,hogy boldog és kiegyensúlyozott legyél,arra van szüksége a gyereknek.
2018. okt. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!