Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 8 év különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 8 év különbség nagyon sok, ha a nő az idősebb?

Figyelt kérdés

Nagyon megkedveltem egy nő ismerősömet és szeretném randira hívni. Azonban ő 8 évvel idősebb nálam.

Sokmindenben nagyon egy hullámhosszon vagyunk és az életszemléletünk is megegyezik. Viszont nem tudom ez mennyire zavarná őt (mármint a korkülönbség).

Most főleg nők véleményére lennék kíváncsi.



2018. okt. 14. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Egy próbát megér. Plusz ez nem olyan vészes korkülönbség.
2018. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
A kort leírhattad volna, mert én pl. életszakasz alapján nézem ezt. De egy próbát megér.
2018. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Életszakasz szempontjából majdnem hasonló a helyzet. Mindkettőnknek stabil anyagi háttere és biztos állása van. Mindketten átlag felett keresünk. Neki saját lakása van, én jelenleg albérletben vagyok (talán ez a legnagyobb különbség). Én a 20-as éveim közepén, ő a 30-as évei elején jár.
2018. okt. 14. 11:05
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

Ez már a többedik kérdésed. Nőként azt mondom, hogy nekem nem kéne soha olyan pasi, akit ennyire zavar a korom. Aki egyfolytában azon kattog, hogy mások mit gondolnak. Mintha szégyellni kéne, hogy nem egy jóval fiatalabb cicát tudtál felszedni, csak egy harmincast, és mekkora ciki.

Első halvány utalás után penderítenélek ki a búsba, aztán keress olyat, akivel felvághatsz az ismerősök előtt.

2018. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó...ez életem első kérdése ezen az oldalon, már megbocsáss! Egyszerűen csak véleményekre vagyok kíváncsi. Nem szégyellem. Sőt, ha igent mondana, nagyon büszke lennék arra, hogy vele lehetek.
2018. okt. 14. 11:24
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, első veszekedésnél majd megkapod, hogy kis taknyos vagy, majd akkor dumálj, ha annyi élettapasztalatod lesz, mint neki, különben is, ő már lerakott valamit az asztalra, te húzzál haza az albérletedbe... :D
2018. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez is megeshet. De ismerve a természetét, ez majdnemhogy elképzelhetetlen.


Nagyon konfliktuskerülő, mindemellett minden nézeteltérést leülve, higgadtan szokott megoldani.

2018. okt. 14. 11:46
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
majd csinál neked jó tejbegrízt és megmossa a hajad. :D
2018. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg, azt hittem a felnőtt szekcióba írtam. Vagy az utolsó kommentelő csak szimplán nem a mi (felnőtt emberek) értelmi szintünk? Hmm...ja, utóbbi. :D
2018. okt. 14. 12:07
 10/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, ha bejönnél.

Én hiába vártam egy 5 évvel fiatalabb férfi közeledésére,nekem nagyon bejött,de ő nem tudta megemészteni ezt az óriási körkülönbséget.

2018. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!