Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23/f Több mint egy éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23/f Több mint egy éve nem tudom elfelejteni, új kapcsolat van, de hiába. Valaki van ebbe a cipőbe?

Figyelt kérdés
Életem első nagy szerelme 3 évig voltunk együtt. Írt facen egy üzenetet hogy vége. Hónapokig szenvedtem, minden kapcsolatot megszüntettem hogy ne fájdítsam szívem. Eltelt egy év. Ma totál véletlen instagrammon nem töröltem és felrakott egy képet, nem használta az alkalmazást, nem is tudtam hogy be van követve. Azóta (számomra rengeteg) nővel/nőkkel voltam azthittem túl vagyok rajta. Dühös vagyok magamra mert mikor megláttam elsírtam magam mint egy hisztis pi**a. Most jelenleg 4 hónapja kapcsolatba vagyok nincs a lánnyal semmi gond de rájöttem hogy nekem az első nagy szerelmem kell. Nem volt jó a kapcsolatunk nem is értem miért akarom ennyire. Kidobott engem, megbántott, sokszor felesleges konfliktust generált, és a szüleimet se szerette... Miért akarom ennyire őt? Esetleg valami tanács?

2018. okt. 23. 21:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem amikor volt a szerelmem és az előző szerelmem, na úgy van;


hogy a mostani szerelmem kapcsolatban van, őt nem rég ismertem meg; szal ő addig , amíg kapcsolatban van, tabu.

Közben felszabadult az előző szerelmem, mert kilépett egy kapcsolatából. És akkor írtam neki, de utána írtam neki, hogy bocsi, mégse, mégmielőtt választ írt volna; azért, mert nekem most a mostani szerelmem kéne, tehát maradtam inkább egyedül. Egyébként ő nem lett magára hagyva; igazából miattam szakítottak azzal, akivel együtt volt; mert egyszer nyilvánosan megöleltem. És ezt max 3 külső ember láthatta, és az egyik szólt a csajnak. És akkor gondolom megmutatta az előző szerelmem az akkori exének azt az e-mailt, hogy most ez baráti, amit iránta érzek, és akkor így újra össze tudtak jönni. Viszont én még várakozok a mostani szerelmemre, mert már asszem neki is léteznek ilyen jellezű érzései irányomba.

2018. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*jellegű
2018. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%
Nos mint mondtam, nem kell egyedül lenned. Szíved joga lezáratlan érzésekkel új kapcsolatba kezdeni. De az új nőnek meg joga van tudni róla, hogy te miket érzel. Ez így korrekt. Ha pedig csak azért nem mondod el neki, hogy nehogy elhagyjon, önző vagy, és már értem is miért dobott ki az előző.
2018. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!