Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett manapság a nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett manapság a nőknél ilyen jelentéktelen dolog, hogy pasikkal lógnak?

Figyelt kérdés
Igazából ha ki sem mondod, hogy te most randira hívod el, azt hiszi, hogy csak lógtok, vagy randi közepén a kajáldában meglepedten néz, hogy "jjaaaa, ez most randi" és zavarba jön? Simán elmennek a városban bárhova lógni, de azt hiszik, hogy csak spanolni. Pedig simán smárolnak is ilyenkor. Miért?

2018. júl. 20. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is van egy fiú barátom, akivel csomót találkozunk, sétálunk erre-arra, iszunk valamit, ilyesmi, de csak barátilag, semmi sincs köztünk.

És még mielőtt valaki bevágja, hogy ezt csak én gondolom így, csomót mesél a randijairol meg a csalódásairol is.

2018. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Manapság nem divat az elköteleződés és felelősségvállalás. Mindenki 30 éves koráig ki akarja tolni a tini éveit.
2018. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

A smárolásos részt már én sem értem, a többi meg egyszerűen azért, mert bármilyen meglepő, a barátkozás ellenkező neműek között is így szokott zajlani. Főleg, ha a másik még olyan kémiátlanul és semlegesen is viselkedik, hogy még akkor is nehéz randinak venni, ha nyíltan kimondja az illető.


Amúgy meg valahol a smárolást is meg tudom érteni. Sokszor az ember sok fájdalomtól és stressztől kíméli meg magát, ha egy csók mögé nem gondol sokat és nem kezd reménykedni. Én is anno azt hittem, ez jelent valamit, aztán nem egy srác közölte, hogy ez csak amolyan "kölcsönös szimpátia kifejezése és kölcsönös jó érzés, de semmi több". Azóta én sem fogom senkinek a seggét nyalni, ha majd akar tőlem valamit, amit hívhatok másnak, mint szórakozás, akkor kimondja és egyértelműen a tudtomra adja. Addig pedig minden ilyen "randin" és csókon/csókkísérleten vállat vonok és szarok rá. Elvesztette ez már az értékét sokak szemében, miért én legyek az az egy bohóc, aki kiidegeli ezen magát, nem? De.

N

2018. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"A smárolásos részt már én sem értem"

"Amúgy meg valahol a smárolást is meg tudom érteni."


Tipikus nő

2018. júl. 20. 23:27
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Én a csókot legfeljebb akkor nem venném komolyan, ha részegen történne valami buliban/összejövetelen, de egy kettesben lógás kontextusában azért elég egyértelmű jel arra, hogy a másik nem éppen barátkozni akar. Viszont voltam már el párszor egy-egy sráccal úgy, hogy egyikünk sem szánta randinak a dolgot, szóval nem biztos, hogy bepróbálkozást feltételeznék arról, aki elhív.
2018. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
hát én tuti nem smárolnék a spanjaimmal
2018. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Látom, megragadtad a lényeget. Lefordítom a nyelvedre, hogy ne tudj mit kiforgatni: nem értem, hogy egy csók után valaki miért gondolja még, hogy az barátság és ártatlan lógás, de meg tudom érteni, hogy miért nem meri randinak elkönyvelni egyből és beleélni magát.
2018. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

A smárolás résznél elakadtam.


Az számomra is hétköznapi dolog, hogy spanolok fiúkkal lány létemre, de nem smárolok velük.

2018. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Vannak ilyen csajok, akiknél mehet spancival kavarás, smacizás esetleg szex is. Te meg a szívedre vetted, hogy kapcsolatot meg nem akarnak. Ajánlom, hogy ne barátkozz ribikkel, probléma megoldva.
2018. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Manapság már senkiről sem lehet tudni :D Volt, hogy barátnőm kb. fél év után kezdte el az igazi személyiségét megmutatni, ami irtó nagy csalódás volt, de létezik a fordítottja is.
2018. júl. 21. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!