Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek?

Figyelt kérdés

Reméltem, hogy ezt tehetem felnőtt párkapcsolat témába, de biztos lesz aki lehurrog.

Külföldön élek, 6 éve, de még mindig nem beszélem tökéletesen a nyelvet, azaz nem hangsúlyozom valami szépen. Nagyon tetszik 1 pasi ott ahol elkezdtem dolgozni. Eddig még csak pár szót váltottunk, hétköznapi dolgokról, melóról beszéltünk. Nagyon zavarban vagyok mellette, meg ugye idiótán is érzem magam, hogy nem beszélek szépen.

Facebookon bejelöltem, vissza is igazolt, de láttam, hogy tele van programokkal, barátokkal-a net alapján. Én elég magamnak való, félős típus vagyok. Külsőre rendezett, talán csinosnak merem mondani magam.


A lényeg az, hogyan keltsem fel az érdeklődését? Zavarhatja, hogy magyar vagyok? Attól félek leginkább, hogy beégek előtte.

21/lány



2018. okt. 28. 02:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát itt most neked kell találkozót kezdeményezned 🤔
2018. okt. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 éves korod óta külföldön élsz? A szüleiddel mentél ki? Ha még most sem beszéled jól a nyelvet, akkor sajnos nagyon rossz a nyelvkészséged, ne is erőltesd, se a nyelvtanulást, se a külföldön való munkát, de még az ismerkedést sem, csak leégnél, legalábbis szerintem. Kapsz majd egy udvarias választ az illetőtől, ennyi lesz, maximum, de próbáld meg, ha ez téged nem zavar. Mást nem tehetsz, ha zavarban vagy mellette, minthogy írsz neki egy levelet, hogy szívesen találkoznál vele, mert nagyon szimpatikusnak találod, de tedd hozzá, hogy csak akkor, ha még nincs lekötve.
2018. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, a szüleimmel. Beszélem, csak nagyon hallani a hangsúlyomat, hogy magyar vagyok.

Köszi azért!

2018. okt. 29. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!