Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A gazdag férfiak valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag férfiak valójában ezért vonzó (bb) ak?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt az oldalon, meg hallom a valóságban, hogy a nők jó része gazdag pasit keres maga mellé. Aztán ha kérdezem, hogy mi ennek az oka, akkor mindenki azt mondja, hogy “mert attól mindent megkapna” “mellette nem kellene dolgoznia” stb.


Valójában a nők inkább azért vonzódnak a gazdag férfiakhoz, mert tele vannak önbizalommal nem?

Szóval én még olyan (önerőből) meggazdagodott emberrel nem találkoztam aki visszahúzódó, félénk lett volna. Szinte mindegyik ilyen vállalkozó vagy magasabb pozíciót betöltő gazdagabb ismerősöm rátermett, sok önbizalommal.

Szóval ha a fenti sztereotípiának van alapja akkor szerintem inkább a gazdagsághoz szükséges vagy a gazdagsággal járó személyiség.


Ti mit gondoltok mi lehet az ok? Az, hogy “a gazdag pasitól mindent megkap” vagy az, hogy a gazdag férfiak személyisége vonzóbb?



2018. nov. 4. 23:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
a férfiakat a pénz teszi szebbé, a nőket az alkohol.
2018. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem ilyen egyszerű. Vannak azok a nők, akiket a köznyelv aranyásónak, gold diggernek hív. Ők szerintem a nők 5, max. 10%-át teszik ki, és tényleg csak a pénz érdekli őket. Szintén olyan 10% körül lehet azok aránya, akik kifejezetten nem akarnak gazdag férfiakkal randizni, mert félnek, hogy elveszítenék függetlenségüket, vagy túl nagynak érzik a vagyoni különbségeket, stb.

Ez a két szélsőség, és között van minden. Persze, az önbizalom nyilván plusz sok nőnek. De azt is hülyeség lenne tagadni, hogy egy kéthetes mauritiusi nyaralás ne indítaná be sok nő fantáziáját.

A pénz viszont nem csodafegyver, már ha nem prostituáltat vagy eltartott nőt akarsz. Ha egy lúzer vagy, a pénzed sem fog számítani, max. annyiban, hogy jól kihasznál anyagilag egy nő

2018. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

Igen mivel nàlunk a túlélèsi érték,ergó ha gazdag férfi vagy egyrèszt teljesíted a kötelessèged,hogy te egy túlélő vagy,másrèszt önbizalmad meg a soft skillsetet is ott van ahol lennie kell.

Plusz egy nagyon adnak magukra,külsőre,odafigyelnek minden rèszletre.

Legfinomabb ételeket eszik meg,legjobb ruhákba járnak.

Eddzenek,olyan a szemèlyisègük,ami vonzó.

Plusz nem fillérb_szók,nem sajnàljàk a pènzt èlmènyekre èlvezetekre.Plusz minden követ megmozgat,hogy sikeres legyen ès fejlődjön gyarapodjon a vagyona is meg a tudása.

Egy àtlag fèrfi meg pont az ellenkezője,plusz anyját megb_szná 30 forintèrt meg olcsójànos èlete van,plusz mindemellett nem is tesz èrte,hogy jobb legyen.

Megèrtem,hogy egy igènyes nő ehhez nem aszisztál ès nagyon jól teszi.

2018. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 a gazdag pasi meg azért az, mert ő vagy a szülei már sokakat húztak le nem csak 30 forintokért.
2018. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mekkora vagyonnal gazdag valaki?

[link]

szerint a családok 5%-a rendelkezik 70 millió felettivel. Ez egy jó helyen lévő lakás + középkategóriás autó.

Jó helyen egy új építésű 100 nm-es? Szerintem nem fér bele. Ő gazdag? Talán suttyófalván az lenne, de ott nem igazán él gazdag ember.

Ahhoz hozzátarttozik, hogy a városban legyen kultúra. Azaz szinházak. Egyetemek a gyereknek. Hozzá illő társaság. Én a táblázatban a 150 millósnál vagyonnal

rendelkezőket tartanám jómódúnak, esetleg gazdagnak. Ők a felső 10.000 A nők kis százalékának van esélye ide bekerülni.

Az ez elvárás, hogy a párja ne nyomorogjon túlzó?

2018. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Gattyán György nem huzott le senkit,Major Attila a Sensomedia atyja szintén nem,de ott van a volt vezető kollégám 32 évesen ő se huzott le senkit,de tovább megyek.

Lengyel Sándor sem huzott le senkit,tréningjeire mindenki önmaga ment el és élvezték is.

Vagy a volt edzőm aki egyetemet végzett és mellette keményen dolgozott.

2018. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Van némi igazság abban, amit írsz, de nem minden gazdag férfinek van olyan magabiztos személyisége. Ezt tapasztalatból is mondhatom. Másrészt meg van egy csomó nő, aki tényleg csak a pénzre hajt, nyilván nem mindenki...
2018. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
.
2018. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!