Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elváljak ha 6 év és 2 gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak ha 6 év és 2 gyerek után mást szeretek?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen ismertem meg, ma lehetőségem lett volna lefeküdni vele de nem tettem meg pedig vágytam rá.Mégis mi a francot csináljak...
2018. szept. 12. 20:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Van 2 gyereked. Neveld fel őket, normális családba, ahogy bevállaltad utána oda mész ahova akarsz, azzal akivel akarsz.


A gyerekek nem játékszerek.

2018. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Tedd rendbe a házasságod és neveld fel a két gyereket!
2018. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Inkább elgondolkoznék hogy jutottam idáig? Mit rontottál el a férjeddel?

És le kéne ülni megbeszélni a férjeddel a dolgokat.

2018. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
3as! Hol olvastad, hogy nő a kérdező??? Bocsika....
2018. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Egyszerűen semmit nem rontott el és nem hiányzik a kapcsolatunkból semmi.Csak szerelmes lettem és ennyi igazából.
2018. szept. 12. 21:06
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy rájöttem, hogy vagy el kellene törölni a válás lehetőségét (hiszen ma már senkit nem kényszerítenek házasságra, mindenki szabadon házasodhat), vagy bevezetni egy olyat, mint ami a régi házasság volt, hogy mondjuk csak szerződést kötünk valakivel, hogy vagyonközösséget hozunk létre.


Mert ez undorító, hogy az emberek addig sem bírnak megmaradni egymás mellett 15-20 évig, amíg felnevelnek normálisan pár gyereket. Akkor inkább nem is kell gyerek.

Meg a másik, hogy sokan ezt a szerelem nevű hormonfröccsöt űzik, ami az agyukban lejátszódó kémiai reakció kizárólag és nincs mögötte semmi magasztos. A szerelem csak hormontúltermelés az agyban, ami az állatokat szaporodásra ösztönzi.

2018. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele kedves utolsó.Attól mert érzek iránta még tudok uralkodni magamon
2018. szept. 12. 21:11
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Abban egyet kell értenem, hogy az évszázadunk vicce az, hogy megválaszthatod életed párját, senki semmi érdek mentén nem kényszerít máshoz és képtelenek vagyunk hosszútávra, megfelelő embert választani akivel mindent túlélünk, átvészeljük az életet.


Ilyenkor úgy érzem jobb volt a régi rendszer amikor érdekházasságok voltak, akkor legalább életben tartottuk a szerelem misztériumát mert nem teljesülhetett be. De most miben higyjen az ember? A szerelemmel sem megyünk semmire, mert nem szép, nem nemes, és nem tart ki még 10 évig sem. Tök kiábrándító!

2018. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Szuper! Még kicsit uralkodsz magadon, és elmúlik. Nem kell keresni a tarsaságàt. Inkább tudatosan tölts együtt több minőségi időt a pàroddal.
2018. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Ne hagyd el a párod a gyermekeidet is elhagynád ezzel. Ez egy szövetség sérthetelen el nem vehető, adható.Választás a te kezedben de a szerelem múlandó a család örök!Egy nő és férfi sem érhet többet a családnál.
2018. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!