Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, hogy olyat szeretek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy olyat szeretek, akit felesleges, mert beteg és bántana, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Mentálisan beteg :( De talán annyira nemis, csak egy összezavarodott felnőtt... bdsm mániás, mazohista, és fétises... van egy kis nárci hajlama is... Ezen felül tetszik a személyisége...de nem lehetnénk együtt ezek miatt, és én sem akarom, hogy szenvednem kelljen mellette, de nem tudom hónapok óta elfelejteni... pedig próbáltam ismerkedni másokkal, lekötni magam programokkal, de nem sikerül... ha mással ismerkedem, azt érzem, hogy "megcsalom", pedig ez lehetetlen :( nagyon szeretnék kikeveredni pedig ebből... de folyton rá gondolok, és várom... pedig soha nem fog keresni
2018. okt. 20. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Mivan ? te orvos vagy? szerintem nem,szóval inkább ne mondj semmit egy emberről ha nem ismered
2018. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok orvos, pszichológushoz jár, ő mondta. Mi lenne, ha te sem ugatnál le mást?
2018. okt. 20. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Idővel el fogod felejteni! Azért érzel így mert még friss lehet a dolog, de az idő teszi a dolgát. Ha nincs kontakt akkor az pluszban segítség lesz. Minden mulandó sajnos, az érzések is.
2018. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utazz el Ausztráliába és ugráld körbe az egészet egy kenguru jelmezben, akkor garantáltan nem fogsz rá gondolni. 😎
2018. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamiért csak szereted

Ha meg pszhiológushoz jár,akkor kezeli a dolgot,ergo nem fog bántani

2018. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aterzem, nekem 7 evembe kerult megszabadulni egy ilyentol. Pedig elkoltoztem kulfoldre, aztan vissza, mas varosba ketszer.


Amit en csinaltam, az, hogy naplot irtam, es ahanyszor hianyzott, leirtam a rossz tulajdonsagait, es hogy hogyan bantott meg es hogyan manipulalt. Plusz allandoan toroltem a telefonszamat, es nem volt meg facebookon se, nem akartam ott latni.


Es probalkozz randizni! Eroltesd ha kell. Csak talalkozol egy uj pasival aki elfelejteti.

2018. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!