Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A depresszió kiölheti belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A depresszió kiölheti belőlem a szerelmet?

Figyelt kérdés
Ilyenkor teljesen üresnek érzem magam. Nincs kilátásom... Félek mindentől. A párom ha velem van sokkal jobb és kellemesen eltöltjük az időt. De ha külön vagyunk megint jönnek a rossz gondolatok, a mivan ha nem ő az igazi, mivan ha csak azért vagyok vele mert félek az egyedülléttöl,mivan ha magamat is becsapom, és tényleg nem szeretem... A depresszióm fő oka az hogy megerőszakoltak és a sorra következő kudarcokat amik nagy hatással voltak az életemre nem tudom fel dolgozni.

2018. nov. 20. 22:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
20/L
2018. nov. 20. 22:33
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen,összekuszálhatja az érzelmi világodat.Orvoshoz jársz vele?
2018. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Énszerintem nem ölheti ki. Mert van, hogy lehet , hoyg a párod az egyetlen "dolog ", amibe kapaszkodhatsz; Tehát, hogy az iránta érzett szereted ad erőt, éltet; egy kis örömet; hogy 'de jó, végre van , akit szerethetek'; meg még hogy ő is viszont, tehát , hogy viszonozza is ; tehát rögtön két pontból is jó.
2018. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen pszichológusnal de sajnos sokat nem segített szinte csak életben tartott.

Nagyon szeret engem én is őt de ezek a napok nagyon rosszak úgy mond semmihez nincs kedvem. De a fura benne hogy mindig várom hogy találkozunk és hozzá bújak, vagy csak hogy beszélgessünk.

2018. nov. 20. 23:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Beloled nem oli ki a szerelmet, sot gorcsosse tesz. De masikat eltaszithatod azzal, hogy folyamatosan bele akarsz kapaszkodni. Csak az lehet boldog, aki egyedul is jol erzi magat. Aki nem, az csak a masikat is lehuzza.
2018. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem gondoltatok összeköltözni?

32/f

2018. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Diavolino44 ***** válasza:
57%

Alljunk mar meg egy kicsit.

Ez semmi mas csak egy co-dependens kapcsolat.

Nem a sracot ertekeled, hanem hogy melletted van valaki. Nem te biztos nem fogsz ebbol kilepni, de a srac sanszos. Persze ha o is co-dependens akkor minden oke.


Vannak onsegito csoportok, ahol talalkozhatsz olyan emberekkel mint te, illetve a szexualitasodat visszakellene allitani, szakemberrel.

2018. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ő biztosan nem fog kulpepni a kapcsolatból, már mondtam neki nem is egyszer hogy nem vagyok biztos az érzéseimben de ő mindig azt mondta hogy majd egyszer jobb lesz, nem baj ha nem most csak maradjak vele. És éppen ezért fáj annyira hogy ő jó hozzám én meg semmit se tudok viszonozni.

2018. nov. 21. 00:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, kiölheti. Határozottan ki is öli és nem csak a szerelmet hanem az empátiát is.

Ilyenkor a beteg semmi másra nem tud gondolni csak önmagára, olyan nagy mértékű az introverzió hogy teljesen megszűnik a külvilággal az érzelmi kapcsolat.


Ajánlom hogy a terápia mellett kotsd le az összes szabadidődet, sportolj sokat lehetőleg fuss amennyit bírsz. Olyan hormon-koktélt szabadít fel ami a világon a legjobb antidepresszáns.

2018. nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak a szerelmet, a társkapcsolatot is csúnyán befolyásolja.
2018. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!