Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, borzasztóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, borzasztóan szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Én már nem bírok reálisan gondolkodni. Túl sokat bántottak. Ezért nem tartom semmire sem magam, sem az életemet. Nincs lelki erőm emiatt gyenge vagyok testileg is szó szerint. Kimerült, fáradt. Ha az ember rosszakat gondol magáról, nem is csoda. Annyira hozzászoktam hogy bántanak csak, meg megaláznak, hogy csak ezt ismerem. Most hirtelen hogy fogadjam el, hogy szerethet valaki? Hogy fontos lehetek neki? Én, aki soha nem volt fontos, hanem kigyűlölt. Hogy tekinthetnék másképp magamra? Halálosan szerelmes vagyok, mit tegyek, harcoljak érte vagy hallgassak az elmémre, ami azt sugallja, hogy nem érdemlem meg őt? Nem szánalmaskodni akartam, csak ezt írtam mert ez van. Folyton csak az öngyilkosság rá gondolok. Zavart vagyok, feldúlt, nem tudom már mit tegyek. Ő életem legigazibb szerelme. Óriási hatással van rám,,

2018. szept. 15. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Amit akarsz.
2018. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
Miért kellene harcolnod érte? Együtt vagytok? Ő azt mondja, szeret?
2018. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem már semmiért sem kell harcolnom.
2018. szept. 15. 13:10
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem értem miért hagyják meg a provokáló válaszokat!
2018. szept. 15. 13:11
 5/15 peca1000 ***** válasza:
12%

Szedd már össze magad és járjál vele!


Mindenki megérdemli a szeretetet, még te is.


Most akkor szépen felkeresed, és elhívod randizni! :)

2018. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, ezerszeres lelki fájdalmat kívánok neked mint most nekem van. Én boldog leszek most már azért is,,
2018. szept. 15. 13:37
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Keresd meg, DE!!!!! ha valami balul sül el, akkor tudsz azzal létezni?
2018. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért így bírok létezni, szerinted? Hogy érted hogy balul sül el? Érdeklődést mutatott, nekem többnek tűnt mint szimpátia. Mit tehetek ha annyira szeretem? Igazából már nincs vesztenivalóm. Annyira jólelkű, érzelmes ember vagyok, mégsem értékelt soha senki. Tudom hogy túlreagálom a dolgokat, dehát depressziós vagyok nem tehetek róla. Holnap leiszom magam. Legalább elkábulok. Nem tudok mit kezdeni a gondolataimmal. Olyan sokáig tartottam magam, egyedül. De már nem bírom. Talán túl nagy elvárás hogy szeressen viszont. Én már semmit sem értek. Egyáltalán minek kellett megszületnem? Semmire sincs válasz. Ez az ami kimerítő.
2018. szept. 15. 14:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Keresd fel,és beszéld meg vele ezeket a dolgokat vele.
2018. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%
Ha kedves és barátságos a lány, és nagyon szereted, szerintem simán lehet belőle valami. Próbálj közeledni felé, de csak nyugodtan, ne ijeszd el.:)
2018. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!