Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A depresszió kiölheti belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A depresszió kiölheti belőlem a szerelmet?

Figyelt kérdés
Ilyenkor teljesen üresnek érzem magam. Nincs kilátásom... Félek mindentől. A párom ha velem van sokkal jobb és kellemesen eltöltjük az időt. De ha külön vagyunk megint jönnek a rossz gondolatok, a mivan ha nem ő az igazi, mivan ha csak azért vagyok vele mert félek az egyedülléttöl,mivan ha magamat is becsapom, és tényleg nem szeretem... A depresszióm fő oka az hogy megerőszakoltak és a sorra következő kudarcokat amik nagy hatással voltak az életemre nem tudom fel dolgozni.

2018. nov. 20. 22:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én párkapcsolatom ezért ment tönkre. A párom depressziós volt, teljesen ellökött magától, nem hagyta, hogy segítsek, egy idő után nem is keresett, engem is teljesen tönkretett érzelmileg. Évek kellettek hozzá, meg pszichológus, mire rendbehoztam magam.
2018. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kiöl téged és kiöli a másikat is!
2018. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!