Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most tényleg én reagáltam túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én reagáltam túl?

Figyelt kérdés

Van egy kis házam(egyedül vettem pár éve).Utána megismerkedtem egy lánnyal fél évre rá hozzám költözött a házba, rezsit azóta felezzük.(eddig teljesen idillikus) egészen 2 héttel ezelőttig


A barátnőm meginvitálta a "félkegyelmű"züllött életet élő testvérét hozzánk vendégségbe pár napra.(8 napja tart ez a vendégség)Természetesen a tudtom nélkül.


Munkából arra tértem haza,hogy a testvére cipővel a lábán heverészik a bőrkanapén és issza legdrágább boromat.Ezt még lenyeltem nem szóltam bár folyt a víz rólam idegességemben.


Tegnap arra értem haza ismét munkából,hogy ez a félkegyelmű gyerek a lúzer haverjaival bömbölteti zenét a vendégszobában ott isznak, tele dohányozzák a szobát,na akkor elfogyott a türelmem elküldtem őket a p...-ba mondtam nekik innen takarodó van.

.

Azóta a barátnőm úgy nézz rám mint egy darab sza...-a,hozzám se szól.


Jó valahol megbántam,de komolyan erre kell az embernek hazamennie az egész napi robotolásból?



2018. okt. 15. 22:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
azt lefelejtettem,hogy persze visszakúllogot a gyerek fülét farkát behúzva ma
2018. okt. 15. 22:18
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen igazad van. Valahol érthető a barátnőd reakciója (bár minimálisan tekintve hogy nem veszi figyelembe hogy a testvére egy bunkó, de mégiscsak a testvére).

Ketten laktok ott, és a testvére (meg senki) sem viselkedhet ilyen paraszt módon más emberek otthonában. És tulajdonilag meg mégiscsak a tiéd. Lesülne a bőr a képemről a barátnőd helyében.

Beszéljétek meg a szabályokat. Egyáltalán miért van ott a testvér?

2018. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Összeveszett a szüleivel.A gyerek alapból egy kretén egyetemre jár,de igazából csak inni bulizni jár be.


A szüleinek elege lett ebből és mondták neki,hogy többet ezt nem finanszírozzák tovább,hogy keressen munkát magának.


Ezen besértődött és eljött otthonról engem boldogítani.

2018. okt. 15. 22:33
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogos volt a felháborodásod
2018. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

És az a "vicces" benne,már kínomba röhögök(sírva vígad a magyar)

Hogy pár évvel ezelőtt pont azért vettem fel hitelt és vettem magamnak saját házat,hogy elmeneküljek otthonról,mivel a saját bátyám nagyon hasonló ehhez a gyerekhez.


Elmenekülök a bátyám idióta viselkedése elől, erre megkapom más testvérének az idióta viselkedését.KARMA

2018. okt. 15. 22:41
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy próbatétel, a barátnőd most próbál papucsot nevelni. A ház a tiéd, te döntöd el kit türsz ott meg.
2018. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazad volt... Nehogy már a saját lakásodban neked kelljen alkalmazkodni az a lakás a tied.TE Dolgoztál és dolgozzol is meg èrte... Jobb hogy leállitod mielött még a fejedre nönek... Én haza is zavartam.volna egy az egyben.....



A barátnöd keg mit sértödik meg? Könnyen duzzog nem ö izzadja ki a kölcsön árrát....


Alapbòl neki kellene leálitani a testvérét és akkor nem lenne min megsértödnie a párodnak...

Nem is.értem miért hagya ezt az egészet...


Probáj vele eröl beszèlni hogy az ö öccse és állicsa le...


Ha továbbra is duzzog utána is szedd össze a cucukat és küld vissza öket az annyukhoz. Bajlodjon velük ö... Az ö nevelèse....


28/N

2018. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Ha a barátnőd nem tud valamit felfogni,az elég nagy baj,már ha elmesélted a bátyádat neki,és pont nem vagy kíváncsi erre újra.Tehát mi a megoldás?Elmondod neki a frankót és kicsit vársz hátha rájön ő is,de gondolom ő úgy van vele,nem kell ezt nagy dobra verni,csak ott van a probléma hogy ez neked nem jó,ha nem jut el a tudatáig,és akár ezért szakít veled akkor az fájni fog,de legalább nyugodt életed marad,és lesz majd olyan nőd aki feléri ésszel ezeket a dolgokat,nyugodj meg semmi baj nincsen,gyereket meg...

,lassacskán mond meg a barátnődnek hogy elfogod küldeni mert neked ez nem kell, majd az utcán kiheveri,vagy a híd alatt,egy jó kis rozsdás,két hektós hordó tüzénél.

2018. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagáltad túl. A tesó viselkedése iszonyú tapló. Azért az is elég elgondolkodtató, hogy a barátnőd nemhogy nem szólt rá, de még az ő pártján is van.

De ne hagyd magad befolyásolni, ezzel a duzzogással csak bűntudatot akar benned kelteni.

Úgyhogy ülj le vele, és vazold fel neki az illendő viselkedést, és hogy ettől a tesója nagyon messze van.

Amúgy meg azt gondolom, hogy nem csak vendégeskedni ment, hanem ingyenélni a nyakatokra. Úgyhogy szerintem akkor mar szólhatsz arról is, hogy a vendégszereteted kezd a végére érni, és jó lenne, ha kezdeni magával valamit a gyerek.

2018. okt. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
En kuldtem volna vele a baratnomet is. Mindketto tiszteletlen, pofatlan korcs.
2018. okt. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!