Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztalt már valaki olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt már valaki olyat, hogy a, , barátság extrákkal" viszonyából több alakult ki? Mint például egy kapcsolat? És aki nem, miért nem lett több?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 00:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Aha, 2 kapcsolatról tudok ismerősi körben akik így jöttek és már évek óta együtt vannak. Viszont sokkal több ellenpéldát tudok. Esetemben egy ilyen volt, a pasival vonzódtunk egymáshoz, de nem alakult ki szerelem közben úgyhogy azért nem lett semmi több. Gondolom főleg ez az ok, megvan a vonzódás, de nem annyira, hogy komolyabb legyen belőle.
2018. nov. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem tapasztaltam, de ha az elején le vannak fektetve a szabályok, akkor nem lesz abból több.


Ha ez nem történik meg, akkor bármi lehet.

2018. nov. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Es hogyha valaki a sajat szabalyat felrugva folytatja azt amit le akart elotte zarni?
2018. nov. 25. 01:09
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Lehet olyat is, de ha a másik nem akar többet bukott a barátság rész is. Nincs erre egységes írott szabály, van akik egyszer csak észbe kapnak, hogy hát többet akarnak hiába nem ebben egyezek meg, más meg évekig van ilyen viszonyban amíg az egyik fél nem talál komoly kapcsolatot. De gyakran csak az egyik félben alakul ki több és hazavágja az egészet ezzel.
2018. nov. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Milyen előtti dolgokra gondolsz?


Kicsit jobban kifejtem az álláspontom, mert lehet, nem fogalmaztam világosan.


Tételezzük fel, hogy van egy lánybarátom, akivel "megtörténik" a dolog. Mivel jó a szex, ezért megbeszéljük, hogy folytatjuk a dolgot. Több lehetőséget is felhozunk, végül a "barátság extrákkal" mellett döntünk. Erre vonatkozóan aztán lefektetjük a szabályokat. Íme néhány:


1. Nem kezdünk párkapcsolatot tehát nem viselkedünk úgy (pl. nincs romantikus vacsora).

2. Éppen ezért nincs féltékenykedés sem.

3. Mivel alapvetően barátságról beszélünk extrákkal, nem pedig szexkapcsolatról, ezért belefér, hogy időnként megoszthatjuk egymással a gondjainkat, de nem kell túlzásba vinni.

4. Stb...


Tehát ha mindenki ragaszkodik a szabályokhoz, akkor nem lesz több!

2018. nov. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk eleinte a barátság se volt jelen, csak az extra.

Nekem se volt igényem többre, és a pasinak se. Az a típus, aki után lihegnek a nők.

Egyáltalán nem adtam bele értelmeket, és nem ugrottam, amikor füttyentett. Akkor találkoztunk, ha nekem megfelel. Sokszor utasítottam vissza, lemondtam a randit, és nem egyszer mondtam azt is, hogy ha nem tesz ki magáért, akkor itt le is zártam.

Egy fél évig ment ez, az alatt háromszor akartam végleg elküldeni, de vissza hízelegte magát. A szex jó volt, és jókat is tudtunk beszélgetni, ezért folytattam.

Aztán egyszer megmondtam, hogy ennek most itt lesz vége, mert nekem ennél több kell, hogy csak dugok valakivel, aztán megy haza. Ő meg ott vallotta be, hogy hónapok óta szerelmes, neki mèg soha nem kellett nőért küzdenie, de most már nem enged el.

Azóta már a férjem, és van egy kisfiunk is.

2018. nov. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen, de olyan, mint a lottó 5-os.


Létezik évente 2-3 ember, akinek bejön, de azért erre kár alapozni az embernek a jövőjét.

2018. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Es honnan tudod, hogy nem azert folytatja, mert nem jott be a masik illeto nala? Attol meg nem lesz szerelem, hogy neha osszefekszetek, de ez meg baratsag sem.
2018. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Es hogyha valaki a sajat szabalyat felrugva folytatja azt amit le akart elotte zarni?"


Visszatáncol a fixbe, a tartalékhoz. Megint le fog lépni, ha képbe jön egy jobb, akivel esélyes lesz.

2018. nov. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

@08:00


Meglepő, amit írsz, mert én úgy tudtam, egy értelmes kapcsolat arról (is) szól, hogy a felek betartják azt, amit megbeszélnek.


De végülis nincs jelentősége, mert akkor talán hazugságra épült az egész: a szabályoktól eltérőnek talán már eleinte komolyabbak a szándékai csak titkolja. Nos, én nem vagyok ez a fajta típus. Ha azt mondom, pl. hogy CSAK szex, akkor komoly kapcsolatra nem őt fogom keresni. Egyébként meg itt már viselje mindenki azt, amit okozott magának. Nehogy azon csattanjon már az ostor, aki tartotta magát a megegyezéshez.

2018. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!