Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékeny vagyok. Jogosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok. Jogosan?

Figyelt kérdés

Egy-másfél hónapja már fasírtban vagyunk a párommal akivel egy éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást,már fél éve együtt is élünk,de azért viták mint minden kapcsolatban ebben is vannak. Egy hónapja mióta picit jobban össze vesztünk ő elkezdett beszélgetni az exével,mert mindig jóban voltak de aztán ez a kapcsolat megszakadt mikor össze jött velem. (Én ezt nem bántam) a lánnyal másfél évig voltak együtt,de egy év után már a kezét is megkérte.

Szóval újra elkezdtek beszélgetni,és már heti kétszer is találkoznak. Engem ez nagyon megvisel,mert ahelyett,hogy velem lenne és a kapcsolatunkat próbálnánk helyrehozni egy másik nővel tölti az idejét. Mikor megemlítettem neki azt mondta,hogy mindig jóban voltak,és még mindig nagyon jól megértik egymást,és benne bízik a legjobban a barátok közül. Jogos az érzés melyet érzek? Mit kéne tennem?



2018. júl. 14. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"ahelyett,hogy velem lenne és a kapcsolatunkat próbálnánk helyrehozni egy másik nővel tölti az idejét." Itt a kulcsa a dolognak! És ha ezek után nem tudod, hogy mit tegyél, nagyon megérdemled a sorsod.
2018. júl. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Egy hónapja mióta picit jobban össze vesztünk ő elkezdett beszélgetni az exével" - ennel a pontnal repult volna azonnal, pedig en meg csak kulonosen feltekeny tipusu ember sem vagyok. Alazza a nenikejet azzal, hogy meg talalkozgat is vele utana.
2018. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jogos. Pont ahogy az első írta.

Ezek az exekkel valo "barátságok" nekem mindig "büdösek". Nem kell rosszba lenni velük de azért találkozgatni heti néhány alkalommal azert túlzás és szerintem több a barátságnál. Lehet, hogy valaki ezt tagadja esetleg saját magának is hazudik de szerintem inkább a vonzalom késztet erre mint a barátság. Az is érdekes, hogy amikor jól ment a kapcsolatotok akkor nem találkozgattak, ezek szerint akkor nem kellett "barát". Mert én a barátaimmal szoktam találkozni ha kapcs.vagyok ha nem. Ő pedig mellőzött egy annyira jó barátot akivel most annyit együtt van. A helyedben nem tűrném, ne belőlem csináljon hülyét. Mennék egyenlőre és aztán ha letisztázta az érzéseit szóljon, hátha még fog kelleni. Vagy nem.

2018. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te csak második vagy.


Alapból amiket mondott és tett, mindenki kib**aszta volna.

Ez megalázó, és lenéző.

Neem, nagyon butus vagy ha ezek után képes vagy vele maradni, már ne is haragudj.

2018. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az embernek nem te kellesz, hanem vágyik vissza az elődödhöz, és mindent elkövet, hogy vissza is kerüljön. Igazából nem te kellesz neki, hanem az a másik.
2018. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!