Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztalt már valaki olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt már valaki olyat, hogy a, , barátság extrákkal" viszonyából több alakult ki? Mint például egy kapcsolat? És aki nem, miért nem lett több?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 00:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10: Nem mindenki autista, hogy szabályok mentén élje az életét, és képtelen legyen kötődésre. A többségnek vannak érzelmei is.
2018. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Előző:


Tapasztalt férfiaknak és komoly, domináns nőknek nem nehéz megtartani az egyezséget.


Abban viszont igazad van, hogy a többség (átlag ember) erre nem képes mert instabil jelleme van, akit ide-oda lehet rángatni az érzelmek által. Eszembe nem fér, hogy ezek miért akarnak a komoly kapcsolaton kívül mást is, ha egyszer teljesen alkalmatlanok.

2018. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk ennek az eredménye eddig 9 évnyi kapcsolat, ebből 5 év házasság, egy 3,5 éves kislány, és egy másfél hónapon belül születő kisfiú :)

Igazából mondjuk mindig vonzódtunk egymáshoz, csak mással jártam. Egy volt a baráti körünk, így folyton egymás közelében voltunk. Amikor annak a kapcsolatomnak vége lett pár év után, én új kapcsolatot nem akartam, de összegabalyodtunk, megbeszéltük, hogy ez csak kötetlen szex, semmi más. Aha, 3-4 hónapon belül olyan szerelmesek voltunk mindketten, hogy kettőig nem láttunk. Azóta együtt vagyunk, még mindig imádjuk egymást :)

A férjem legjobb barátja és a felesége egy bulin találkoztak, megvolt a vonzalom, de a lány nem akart komolyat, ezért ők is abban maradtak, hogy akkor csak jól érzik magukat együtt. Pár hónap után ott is komolyra fordult. Ennek lassan 6 éve, több, mint 2 éve házasok, és nemsoká 1 éves lesz a kisfiuk.

2018. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani, én komoly kapcsolatot szerettem volna az exbarátnőmtől és nagyon szerelmes voltam belé, de ő csak barátságot extrákkal. Aki szerelmes az sérülni fog lelkileg és nagyon, sokáig reménykedik, de sajnos hiába. Sajnos én nagyon későn léptem ki. Ilyenbe bele menni is kár, de ha már belement az ember, ezt minél előbb abba kell hagyni. Természetesen voltak benne jó dolgok is, de ez a rengeteg lelki kínlódás az örökós megalázó helyzet miatt borzasztóan nagyon rossz volt
2023. aug. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14 vagyok. Természetesen az exbarátnőm múlott hogy nem lett több. Tudod, elég ha az egyik fél nem akar többet, akkor abból nem lesz több.
2023. aug. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja és nem mondta hogy ő nem akar többet, sőt az elején úgy viselkedett, hogy de. Na ez a leggázabb helyzet ezzel kapcsolatban.
2023. aug. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!